Güzellik Kremleri

YSL Beauty X Zoe Kravitz Rouge Pur Couture Ruj 144 Shoreditch Yürüyüş İncelemesi

*PR ürünleri- YSL bana ruju çok nazikçe gönderdi.

YSL Beauty X Zoe Kravitz Red Stories Limited Edition 2021 koleksiyonu bugün piyasaya çıktı. Zoe Kravitz, YSL Güzellik Makyaj ve Koku Elçisidir.

Zoe Kravitz, koleksiyon hakkında “Herkesi hayatımdaki kilit yerleri gösterecek bir yolculuğa çıkarmak istedim” dedi. Los Angeles’ta yaşadığı çocukluk anılarından Londra’da film çekmeye, Paris’te en sevdiği yaşam alanı New York’ta zaman geçirmeye kadar Zoe, kendisini şekillendiren ve ona ilham veren şehirlerin konuşmasına izin veriyor.

Koleksiyon, Rouge Pur Couture rujunda sekiz farklı kırmızı versiyonuna sahiptir.

Bu sınırlı sayıdaki koleksiyonda sekiz ruj var.

Londra’dan ilham alan gölgeler – etkileyici bir görünüm ve kentsel bir his için kırmızı alt tonlu derin nüler. İki ton, 143 London Sky – koyu maun kırmızısı ve 144 Shoreditch Walk – zengin, kremsi bir kestane kırmızısı.

Paris’ten ilham alan tonlar – entrika ve heyecanla dolu turuncu kırmızılar. İki ton, 145 Lost in Marais – yanık turuncu kırmızı ve 146 Paris Stroll – yumuşak bir karmin kırmızısı.

NYC’den ilham alan tonlar – görünümünüzü bir sonraki seviyeye taşıyan saf kırmızılar. İki ton, 147 Brooklyn baby-klasik bir şık kırmızı ve 148 NYC Jungle- kırmızı halı hazır soğuk kırmızıdır.

LA’den ilham alan tonlar – bordo kırmızısı – modern, eğlenceli ve gerçek Hollywood tarzında taze. İki ton 149 Midnight LA ​​- parlak bir bordo kırmızısı ve 150 Topanga Sunset – koyu bir macenta kırmızısı.

Ruj kılıfı gümüş ve kasanın ön yüzünde gümüş parıltılı harflerle YSL var. YSL yazısına dokunduğunuzda parıltılı dokuyu hissedebilirsiniz. Ruj kutusunun alt kısmı gümüş, gümüş parıltılı ve ışıltılı, üstünde pürüzsüz bir yüzey var.

YSL kabartmalı rujun üzerinde.

Saten parlaklıkta, zengin kremsi kestane kırmızısı olarak tanımlanan 144 Shoreditch Walk gölgesine sahibim. Londra’dan ilham alan tonlardan biridir.

Bu gölgeyi üzerimde kahverengi kırmızı bir gölge olarak tanımlardım. Açık ten tonum olduğu için, bu benim üzerimde bir vampir dudak tonu ve açık ten tonuma uygun buluyorum. Bu gölgenin orta ve koyu ten tonlarına da uyacağını düşünüyorum. Daha koyu ten tonlarında bu, üzerlerinde bir vampir dudak tonu olmayacaktır. Bunun gibi koyu bir gölge ile, Sonbahar ve Kış aylarında giyeceğim bir şey.

Koleksiyonumda ayrıca bir Rouge Pur Couture olan bir YSL rujum daha var ve bu yeni ruj, onunla aynı kokuya sahip.

Sadece dudaklara kayan hoş bir kremsi formüle sahiptir. Saten parlaklık bitişi güzeldir ve dudaklara hoş bir parlaklık katar. Dudaklarda giymek için besleyici ve rahat hisseder. Herhangi bir kuru cilt yamasına yapıştığını görmüyorum.

Birkaç saat boyunca üzerimde kaldığını ve bir süre sonra dudaklarda hafif bir leke bıraktığını buldum.

Bu, yalnızca şu adresten satın alınabilir: yslbeauty ve Selfridges 30 £.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu koleksiyondaki rujlardan herhangi birini satın aldınız mı veya almayı planladınız mı?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu