Güzellik Kremleri

Sanctuary Spa 10’u 1 Arada Süper Gizli Yüz Yağı İncelemesi

*PR Ürünleri- Sanctuary Spa, cilt bakım ürünlerini çok nazikçe bana gönderdi.

Sanctuary Spa, yıllar içinde vücut ve ayak bakım ürünlerinden birkaçını denediğim bir marka. Bundan önce cilt bakım ürünlerini hiç denemedim. Sanctuary Spa’dan denemem için çok nazikçe birkaç cilt bakım ürünü gönderdim. Bugün bu ürünlerden birini inceliyorum ve diğer üç ürünü de bir noktada daha fazla blog yazısında inceleyeceğim.

Sanctuary Spa 10’u 1 Arada Süper Gizli Yüz Yağı tüm cilt tipleri için uygundur. Yağlı olmayan ve hafif, yenileyici ve anında nemlendirici bir yüz yağıdır. Yağ, günlük kirliliğin görünür etkilerini tersine çevirmeye yardımcı olur, cildin bariyer işlevini korur ve cildi yoğun bir şekilde beslerken ince çizgilerin görünümünü azaltır.

10 faydasının cildin bariyer işlevini koruduğunu, kirliliğin görünür etkilerini tersine çevirdiğini, ince çizgilerin görünümünü azalttığını, yenilendiğini, cildi iyileştirdiğini, cilt dokusunu iyileştirdiğini, besler, dolgunlaştırır, vitamin etkisi sağlar ve yatıştırır, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.

Koruyucu siyah gül özü, dolgunlaştırıcı esansiyel yağ asitleri ve vitamince zengin yağ karışımına sahiptir.

Gündüz veya gece tek başına kullanılabileceğini veya normal bir nemlendiriciye eklenebileceğini söylüyorlar. Birkaç damla yağla cilde masaj yaparsınız.

Kuru ve hassas bir cildim var ve bu, bu ürünün cildim için nasıl çalıştığına dair kişisel görüşüm.

Bu yağın hafif bir kokusu var, uygularken koklayabiliyorum ama daha sonra koklayamıyorum.

Bu yüz yağını gece rutinimin bir parçası olarak uygulamayı seviyorum. Sadece iki pompa ürüne ihtiyacım olduğunu görüyorum ve bu doğru miktar. Yağı cildime masaj yaparken, emmeye başlıyor ve bu yağ ile ciltte hafiflik hissediyorum. Cildimde yağlı bir his de bırakmıyor.

Bu yüz yağını her kullandığımda, cildimin nasıl göründüğünü ve hissettiğini gerçekten çok seviyorum. Cildim daha yumuşak bir his bıraktı. Cildimi gerçekten nemlendirir, bu yüzden hissi de beslenmiş ve yatıştırılmıştır. Gece boyunca cildimi nemli tuttuğunu düşünüyorum. Cilt dolgun görünümlü bırakılır ve hoş bir ışıltıya sahiptir.

Diğer cilt bakım ürünlerimin üstüne güzelce uygulanır ve nemlendiricim üstüne iyi uygulanır. Cilt bakımı rutinimde bir yağ kullandığımda, nemlendiricimi uygulamadan önce onu cildimde biraz bekletmeyi seviyorum.

Bu satın alınabilir Bot İngiltere, Harika görün İngiltere, benzersiz 20 £ 30ml.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu ürünü denediniz mi ve bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sanctuary Spa cilt bakım ürünlerinden herhangi birini denediniz mi?

*Bu gönderi Ortaklık bağlantıları içerir

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu