Kişisel Bakım

Saigon Sadie: Modern Vietnam Mutfağının Tadı

Quezon City, Xavierville’deki The Yard yemek parkının ne kadar popüler olduğunu biliyorum ve şimdi Pasig’deki ortak yemek arkadaşım Quezon City’ye giden trafiği yaşamadan aynı yemek parkının tadını çıkarabilir. Yard Yeraltı, Pasig her durakta benzersiz çeşitlilikte yiyecekler getiriyor, bankayı bozmadan denemeye değer ve bunlardan biri Saygon Sadie.


Daha önce hiç Vietnam yemeği denediniz mi? Cevabınız evet ise, en sevdiğiniz Vietnam yemeği nedir? The Yard Underground’da denediğim bu iki mutfak, Pasig size tanıdık gelebilir.Vietnam yemekleri hakkında konuşurken balık sosu, otlar, pirinç, erişte, deniz ürünleri, domuz eti, tavuk ve sığır eti hakkında konuşuyorsunuz. Ben taze yiyecekler, bol otlar ve aroma yemeyi seven bir insanım, bu yüzden en kısa sürede tadına baktım. iyi geceler ve busty Bambi nın-nin Saygon Sadie bana daha çok yakışıyor ve isteklerimi tatmin ediyor.

Onların menüsü ve fiyatı.

Üçlü olmanın böyle bir şey olduğunu bilmiyordum! P230 için çok tatmin edici☺ iyi geceler bir öğünde size taze ve lezzetli verecek. Taze börekler, kızarmış börekler ve limonlu domuz şişlerinden oluşan bu karma yemek.


bu ben mi veya basitçe ekmek anlamına gelir, Vietnam’daki popüler yiyeceklerden biridir ve Saigon Sadie’nin kendi b’nin versiyonuánh mí sandviç denir Busty Bambi. El yapımı huysuz baget, Filipin dokunuşu için lezzetli tavuk, limon otu, havuç, salatalık ve tatlı baharatlı sos ile doldurulur ve özel krakerleriyle servis edilir.

Yani siz ve arkadaşlarınız Pasig’de denemek için yeni bir şeyler arıyorsanız, Saigon Sadie görülmeye değer!

Yard Yeraltı, Hıristiyan Rotası, Pasig

Açık: Pazartesi – Perşembe, 16:00 – 23:00

Cuma-Pazar, 16:00 – 12:00

Facebook: https://www.facebook.com/SaigonSadie/

Instagram: @saigonsadie

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu