Güzellik Kremleri

Pandora Rose Pembe Papatya Çiçeği Üçlü Yüzük ve Pembe Köpüklü Taç Tektaş Yüzük İncelemeleri

Pandora Rose koleksiyonunda çok güzel tılsımlar, yüzükler, kolyeler, bilezikler ve küpeler var. Geçen yıl 3’e 2 Pandora promosyonlarından birinde Pandora Rose Pink Daisy Flower Trio yüzüğünü ve ardından Noel için Pandora Rose Pink Sparkling Crown Solitaire yüzüğünü aldım. Bu yüzüklerin ikisi de istek listemdeydi.

Bu yüzüklerin ikisi de Pandora Rose koleksiyonundan. Pandora Rose, 14 ayar pembe altın kaplama benzersiz metal karışımıdır. Bence bu yüzüklerin ikisi de kesinlikle çarpıcı.

Pandora Gül Pembe Papatya Çiçeği Üçlü Yüzük

Pandora Rose Pink Daisy Flower Trio yüzük, İlkbahar 2020 koleksiyonunda piyasaya sürüldü. Bu yüzüğün üzerinde çiçek taçtan ilham alan bir tasarım var. Açık ve daha parlak pembe renkte olan üç emaye çiçeği vardır. Her taç yaprağının ana hatları Pandora Gülündedir. Her çiçeğin merkezinde kübik bir zirkon ve çevresinde küçük Pandora Gül boncukları bulunur.

Bu yüzük, tek başına veya diğer parmaklarda üst üste yığılmış diğer yüzüklerle güzel görünüyor.

Pandora Gül Pembe Köpüklü Taç Tektaş Yüzük

Pandora Rose Pink Sparkling Crown Tektaş yüzük, Sonbahar 2020 koleksiyonunda piyasaya sürüldü. Bu pembe taç yüzük, Pandora Crown O monogramından ilham almıştır. Yüzüğün ortasında allık pembesi bir kristal var ve bunun her iki tarafında da yüzüğün bandında birkaç açık kübik zirkon var.

Yukarıdaki fotoğraftan allık pembesi kristalin oturduğu taç şeklini görebilirsiniz. Tacın etrafında dolaşırken bazı küçük berrak kübik zirkonlar var. Ayrıca bazı Pandora Rose boncuk detayları da var. Kristallerle taç detayına bayıldım, çok güzel.

Bu yüzük tek başına veya diğer parmaklara ve aynı parmağa yığılmış diğer yüzüklerle takıldığında güzel görünüyor.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu Pandora Rose yüzüklerinden sizde var mı? Bu yüzükler hakkında ne düşünüyorsunuz?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu