Saç Stilleri

Pandora Hazine Tılsımı Sandığı ve Disney Küçük Deniz Kızı Sebastian Dangle Tılsımı İncelemeleri

Pandora, yeni Ocean Summer 2021 koleksiyonunu Mayıs sonunda yayınladı. Bu koleksiyonda, bu parçalardan bazıları geçen yıl sınırlı bir süre için piyasaya sürüldü ve bu yıl bazı yeni parçalarla birlikte yeniden yayınlandı.

Koleksiyon ilk çıktığında çevrimiçi Pandora İngiltere doğum günü indirim kodumla Chest Of Treasure Charm’ı satın aldım. Ayrıca yaz koleksiyonundaki dilek listemde Boncuklu Deniz Kabuğu Alyans da var.

Geçenlerde Disney The Little Mermaid Sebastian Dangle Charm’ı aldım, o yüzden bu tılsımı da gözden geçireceğim. Bu blog yazısının sonunda bileklik tasarımımın yakından bir fotoğrafını paylaşıyor ve tasarımımdan bahsedeceğim.

Hazine Cazibesi Sandığı

Hazine Tılsımı Sandığı gümüş rengindedir. Bu tılsımın önizlemesini görür görmez sevdim ve onu Küçük Deniz Kızı temalı bilekliğime takmak istediğimi biliyordum. Bu tılsım, Ariel’in deniz altında bulduğu insan nesnelerini toplamayı sevdiğini ve bulduğu her şeyle dolu bir mağaraya sahip olduğunu gösteriyor.

Bu çekiciliğin üzerinde ne kadar ayrıntılı olduğuna inanamıyorum. Göğüste dokulu bir görünüm var. Önde, arkada ve yanlarda bulunan tüm kenar detaylarına sahipsiniz. Alt köşelerde kalpleriniz var. Kalbin yanında bir köşede deniz yıldızı ve deniz kabuğu kapaması var. Tılsımın kenarlarında hareket etmeyen ip dokulu kulplar bulunmaktadır.

Tılsımın arkasında yine köşelerde kalpler, bir köşede de deniz yıldızı var.

Bu Hazine Sandığı Tılsımı açılır ve kapağın içinde gizli bir kalp bulunur. Tılsımın alt yarısında, açıldığında “Her Anın Hazinesi” yazıyor, an kelimesindeki o bir kalp.

Disney Küçük Deniz Kızı Sebastian Dangle Charm

Disney The Little Mermaid Sebastian Dangle Charm, Sonbahar 2019 koleksiyonunda çıktı.

Bu çekicilik, ilk gördüğümden beri her zaman hoşuma giden bir çekicilik. Bu bileklik tasarımına Küçük Deniz Kızı filminden Sebastian’ı eklemek istedim ama iki sallanan tılsımı nasıl çalıştıracağımdan emin değildim. Sandığı Hazine Tılsımı’nı gördüğümde ve bu tasarım için almak istediğimi anladığımda, merkez parça olarak mükemmel bir şekilde çalışacağını düşündüm ve sonra her iki tarafa da sallanan bir tılsım koyabilirim. Sebastian dangle cazibesini yakın zamanda Burrells’de (çevrimiçi bir yetkili Pandora perakendecisi) çıkışta aldım çünkü aslında Pandora İngiltere web sitesinden daha ucuz bir fiyata sahiplerdi. Artık orada stokta yok, bu yüzden o web sitesine bağlanmadım.

Sebastian sarkık tılsımı gümüş rengindedir ve havada tutulan bir pençesi vardır ve küçük bir daire halkasına takılır ve daha sonra kefalete bağlanır. Kefalet üzerinde bazı müzik notaları kazınmıştır.

Bilezik Tasarımı

The Little Mermaid temalı bilekliğime hem Chest Of Treasure Charm’ı hem de Disney The Little Mermaid Sebastian Dangle Charm’ı koydum. Hazine sandığı tılsımı bir tarafta Sebastian sallanan ve Ariel Sarkan Tılsım (Fotoğrafları inceleyin ve kapatın) diğer taraf. Sonra Ajur Denizyıldızı, Deniz Kabukları ve Kalpler Charms (Fotoğrafları inceleyin ve kapatın). Bu bilekliği taktığım sırada başka bir bileklikten silikon astarlı klipsler ödünç alıyorum. Pandora Teal Açacağı Klipslerim var (Pandora İngiltere) bu bileklik tasarımı için almak istediğim istek listemde. Deniz mavisi renginin bu tasarıma biraz daha renk katacağını düşünüyorum.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Elinizde yeni yaz koleksiyonu var mı? Küçük Deniz Kızı veya su altı temalı bir bilekliğiniz var mı?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu