Saç Stilleri

Pandora Disney Alice Harikalar Diyarında ve Çılgın Şapkacının Çay Partisi Tılsımı ve Alice Harikalar Diyarında, Cheshire Kedisi ve Absolem Tırtıl Tılsımı İncelemeleri

Mart ayında Pandora, Disney Alice Harikalar Diyarında koleksiyonunu yayınladı. O koleksiyondan üç tılsım var. Koleksiyon bir bileklik ve beş tılsımdan oluşuyordu.

Pandora Disney Alice Harikalar Diyarında Unbirthday Party Teapot Charm’ı daha önce inceledim. burada. Nisan ayındaki bir promosyon sırasında Pandora Disney Alice Harikalar Diyarında ve Çılgın Şapkacı’nın Çay Partisi Tılsımı’nı aldım ve bu ayın başlarındaki doğum günümde Alice Harikalar Diyarında Cheshire Kedisi ve Absolem Tırtıl Tılsımı’nı aldım.

Alice Harikalar Diyarında filmindeki karakterleri seviyorum. İki Disney Alice Harikalar Diyarında canlı aksiyon filmleri benim favorim.

Pandora Disney Alice Harikalar Diyarında ve Çılgın Şapkacının Çay Partisi Cazibesi

Alice Harikalar Diyarında ve Çılgın Şapkacı’nın Çay Partisi Tılsımı, Çılgın Şapkacı’nın gümüş rengindeki ikonik şapkasıdır. Bir tarafta, elbisesi için mavi emaye ile şapkanın üzerinde duran mini bir Alice var. Sonra kırmızı, pembe ve sarı mineli üç gül var.

Oyulmuş tılsımın yanında “burada hepimiz deliyiz” yazıyor.

Bu şapka tılsımının diğer tarafında, üzerinde kırmızı emaye kalpler bulunan bir kalp oyun kağıdı ve fiyat etiketi olan ve üzerinde 10/6 yazan beyaz bir emaye kare bulunmaktadır.

Mini Alice şapkanın üzerinde duruyor, şapkanın üstünden bakıyor. Şapkanın üstünde bir kelebek var.

Bu tılsım Alice’in Çılgın Şapkacı’nın şapkasında durduğu için aklıma canlı aksiyon Alice Harikalar Diyarında filmi geliyor, çünkü şapkasında mini bir Alice’in durduğu bir bölüm var.

Pandora Disney Alice Harikalar Diyarında, Cheshire Kedisi ve Absolem Caterpillar Charm

Alice Harikalar Diyarında, Cheshire Cat ve Absolem Caterpillar Charm’ın üzerinde çok fazla ayrıntı var, hepsi gümüş renginde. Bir tarafta harikalar diyarı ormanına açılan kapı var ve onun üzerinde bir ağaçta oturan Cheshire Kedisi var.

Tılsımın diğer tarafında ise Tırtıl Absolem var, Alice ise bir mantarın üzerinden bakıyor. Cazibenin her iki tarafının kenarlarında çok fazla ayrıntı var.

Tılsımın yanında, “hiçbir şey imkansız değildir” yazan bir gravür var.

Bilezik Tasarımı

Bu benim Disney Alice Harikalar Diyarında temalı bilekliğim. Beyaz Tavşan Tılsımına sahibim (fotoğrafları gözden geçir ve kapat), Yeni Alice Harikalar Diyarında Tılsımlarından üçü ile birlikte, Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Partisi Çaydanlık Tılsımı (fotoğrafları gözden geçir ve kapat), Alice Harikalar Diyarında ve Çılgın Şapkacılar Çay Partisi Tılsımı ve Alice Harikalar Diyarında, Cheshire Kedisi ve Absolem Tırtıl Tılsımı.
Yeni Çiçek Desenli Kliplerim var (fotoğrafları gözden geçir ve kapat) ki bu tasarımla güzel gittiğini düşünüyorum.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Yeni Disney Alice Harikalar Diyarında tılsımlarından herhangi birine sahip misiniz? Alice Harikalar Diyarında temalı bir bilekliğiniz var mı?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu