Güzellik Kremleri

Pandora Disney Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Partisi Çaydanlık Charm ve Çiçek Desenli Klipler İncelemeler

Mart ayında Pandora, 2021 İlkbahar koleksiyonunu ve Disney Alice Harikalar Diyarında koleksiyonunu yayınladı. Bu koleksiyondan dilek listemde birkaç tılsım vardı ve piyasaya çıktığından beri bazılarını koleksiyonuma ekledim.

Disney Alice Harikalar Diyarında Koleksiyonu bir bileklik ve beş tılsımdan oluşur. İstek listemde Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Partisi Çaydanlık Tılsımı, Alice Harikalar Diyarında ve Çılgın Şapkacılar Çay Partisi Tılsımı ve Alice Harikalar Diyarında, Cheshire Kedisi ve Absolem Tırtıl Tılsımı olmak üzere üç tılsım vardı. O tılsımlardan iki tane bende var ve bir tane de istek listemde var.

Bu blog yazısında, yine Bahar 2021 koleksiyonunda yer alan Çiçek Desenli Klipsler ile birlikte Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Partisi Çaydanlık Tılsımı’nı inceleyeceğim. Alice Harikalar Diyarında ve The Mad Hatters Tea Party Charm’ı başka bir blog yazısında inceleyeceğim ve diğer tılsımı yakında almayı umuyorum, bu yüzden aynı blog yazısında inceleyeceğim.

Pandora daha önce bazı Disney Alice Harikalar Diyarında tılsımlarını piyasaya sürdü, bazıları parka özeldi ve diğerleri Pandora Disney İngiltere’de satın alınmadan önce piyasaya sürüldü. Pandora Disney, birkaç yıl önce nihayet İngiltere’de piyasaya çıktığında, hiçbirini yayınlamadılar. Fotoğraflarımda göreceğiniz o tılsımlardan birine sahibim. Eskiden Pandora Disney İngiltere’de bir Facebook grubu vardı, burada ABD’den Pandora Disney takıları almanıza yardım etti, bu yüzden benimkini oradan aldım.

Pandora Disney Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Partisi Çaydanlık Tılsımı

Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Partisi Çaydanlık Tılsımı Disney’in Alice Harikalar Diyarında Çılgın Şapkacı’nın doğum günü öncesi çay partisi sahnesini kutluyor.

Pandora, demliğin, som gümüş ve elle uygulanmış mavi emaye olan Viktorya dönemi olduğunu söylüyor. Tılsımın yanında sade gümüş çiçek detayı ve çaydanlığın kapağında sade gümüş detaylandırma var.

Fındık Faresinden tılsımın altına kadar gümüş bir halkaya bağlanan gümüş bir zincir bulunur. Aynı yüzüğe bağlı, asılı bir cep saati.

Fındık Faresi, çok sevimli ve sevimli olduğunu düşündüğüm çaydanlıktan dışarı bakıyor. Üzerinde ne kadar detay olduğunu ve burnuna mine detaylandırmayı nasıl seçtiklerini kesinlikle seviyorum.

Tılsımın arkasında, çaydanlık üzerinde sade gümüş çiçek detaylı mavi emaye var.

Pandora Çiçek Desenli Klipler

Pandora Çiçek Desenli Klipsler som gümüş rengindedir. Klipte kesişen daireler ve üstte çiçek desenli oksitlenmiş çizgiler var. Çiçeklerin her biri, taç yaprakları olarak dört markiz şekline sahiptir ve daha sonra bir orta boncuk ve yaprakları arasında bazı küçük boncuklar vardır.

Bu klipler, Pandora Moments bileziğinin klips istasyonlarına uyar. Bunlar o kadar çok yönlü bir klip ki, pek çok farklı bileklik tasarımıyla gidecekler. Alice Harikalar Diyarında temalı bilekliğimde ve başka bir bileklik tasarımımda kullanacağım.

Bilezik Tasarımı

Bu benim Disney Alice Harikalar Diyarında temalı bilekliğim. Beyaz Tavşan Tılsımına sahibim (fotoğrafları gözden geçir ve kapat) yeni Alice Harikalar Diyarında Tılsımlarından ikisi, Alice Harikalar Diyarında Doğum Günü Partisi Çaydanlık Tılsımı, Alice Harikalar Diyarında ve Çılgın Şapkacılar Çay Partisi Tılsımı (inceleme, yakın plan fotoğraf yakında eklenecektir). Bu tasarımla çok güzel gittiğini düşündüğüm yeni Çiçek Desenli Kliplerim var. Bu tasarıma eklemeyi planladığım tek tılsım Alice Harikalar Diyarında, Cheshire Cat ve Absolem Caterpillar Charm.

Pandora UK’nin şu anda bir promosyonu var, bu da 3’e kadarrd Mayıs 2021. 99 £ harcadığınızda, 55 £ değerinde ücretsiz bir bileklik alırsınız. 22 stil arasından seçim yapabilirsiniz. Buraya Tıkla promosyonu Pandora İngiltere’de satın almak için. Promosyon mağazada biraz farklılık gösterdiğinden, Pandora UK web sitesindeki hüküm ve koşulları okuyun.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Yeni Disney Alice Harikalar Diyarında tılsımlarından veya bu çiçek kliplerinden sizde var mı? Alice Harikalar Diyarında temalı bir bilekliğiniz var mı?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu