Güzellik Kremleri

Marc Jacobs Velvet Noir Major Volume Maskara İncelemesi

Marc Jacobs Velvet Noir Major Volume Maskara, bir süre önce Harvey Nichols’tan bazı Marc Jacobs güzellik ürünleri aldığımda satın alma ile ücretsiz bir hediye olarak seyahat boyu aldığım bir maskara.

Marc Jacobs Velvet Noir Major Volume Maskara, en üst düzeyde hacim ve kalın sahte kirpiklerin görünümünü verdiğini söylüyorlar. Maskara fırçası, “en fazla hacmi ulaşılması zor merkez kirpik çizgisine yerleştiren kirpik maksimize eden kıvrımlı fırça ve büyük drama için tanımlayıcı uç stilleri kirpikleri” olarak tanımlanır.

Marc Jacob’ın web sitesinde “bu hacim kazandıran maskaranın ultra konsantre siyah pigmenti en büyük görsel etkiyi sağlar ve Flash Volume Complex™ üç veya daha kısa sürede anında, lekesiz uzunluk ve hacim oluşturur” diyor.

Bu, Marc Jacobs’tan denediğim ilk maskara.

Maskara fırçasının ortasında daha küçük kıllar bulunur ve geri kalanı daha büyüktür. Maskara değnek üzerinde çok fazla ürün olduğu ve açık bıraksaydım düzgün bir şekilde uygulanmayacağı için çok fazla ürünü silmek zorunda olduğumu fark ettim.

Bu maskara kirpikleri tek tek ayırıyor, uzatıyor ve biraz da kıvrım katıyor. Biraz hacim eklediğini ve ikinci bir kat ile daha fazla hacim eklediğini buldum. Herhangi bir topaklanma yaşamadım.

Bu maskarayı her sürdüğümde, birkaç saat sonra kıvrılmanın az çok gittiğini ve hacmin artık orada olmadığını fark ettim. Ayrıca bu maskarayı gün boyunca biraz dökülmüş buldum.

Benim için bu maskara bir hayal kırıklığıydı ve beklediğim gibi değildi.

Bu satın alınabilir Harvey Nichols 25 £ ve Marc Jacobs Güzellik ABD 27 dolar.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu maskarayı denediniz mi ve onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu