Kişisel Bakım

İnceleme: St. Ives Ürünleri – Chictionary

5:41

Cildiniz için mükemmel bir marka aramak oldukça zordur. SSizi tatmin edemeyen ve cildinizin ihtiyaçlarını karşılayamayan ürünleri beklemek ve denemek de biraz yorucu. Şimdi uzun zamandır kayıp olan arkadaşımı buldum! Sayesinde Aziz Ives. Şu ana kadar 3 yıldır bazı ürünlerini kullanıyorum. Herkes için büyük bir fırsat olan tüm ürünlerinin ne kadar etkili ve %100 doğal nemlendiriciler ve eksfoliyanlar olduğunu seviyorum Hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hiçbir hayvansal ürün içermiyor ki bu da hayvansever olduğum için iyidir

Ve St. Ives’i bulmak zor değil. Bunları Watsons, Beauty Bar ve herhangi bir markette bulabilirsiniz, ki bu çok uygun ve ürünlerinin de uygun fiyatlı olduğunu söylemiş miydim? Evet onlar size para kazandıracak, bütçen için mükemmel hehehe.

Aha! Popüler ürünlerinden biri ve ben bunu tüketiyorum, St. Ives Kayısı Ovması: Leke Kontrolü benim de favorilerimden biri ve bunu 3 yıldır kullanıyorum. Bu ürün hakkında çok şey duydum, bu yüzden denemeye karar verdim, o zamanlar ve evet bağımlısı oldum.

Bazıları bunu 2 veya 3 gün boyunca cildini pul pul dökmek için kullandı ama benim için bunu her gün kullandım! ama bazen “bazen” kuru hissediyorum, idk hahaha belki de beni tatmin ettiği ve cildimin ihtiyaçları için uygun olduğu için. Her gün makyaj yapıyorum ve bu Gözeneklerimi derinlemesine temizlememe yardımcı olan Kayısı peelingi sayesinde gözeneklerimde kalabilir ve yüzümü pürüzsüz ve yumuşak bırakabilir. Ve ayrıca, azalttığını gözlemledim benim görünüşüm siyah nokta burun bölgemde ve sivilcelerimi gerçekten kurutuyor peki bu benim deneyimim. bent gerçekten benim üzerimde çalış.

Koku: Lezzetli. Çok hoş!

formül: Kese ile yüzüme masaj yapmak gibi.

Fiyat: P197

Kullanılacak en iyi nemlendirici hakkında incelemeler ve öneriler ararken gördüm St. Ives Zamansız Cilt Kollajen Elastin Nemlendirici bilgin olsunonun nemlendiriciyi ilk kullanışım, bu yüzden bunu denemek için hemen Robinsons Supermarket’ten satın aldım çünkü duydum bu konuda iyi şeyler. Bunu neredeyse 4-5 aydır kullanıyorum ve her sabah uyandığımda bana parlak ve yumuşak bir his veren nemlendiricinin cildimi ne kadar kolay emdiğini gerçekten çok seviyorum ve bunu her zaman makyaj rutinimde baz olarak kullanıyorum ( sadece küçük miktar). BT ayrıca yardımcı olur benim nemi dengelemek için yüz çünkü kullanıyorum St. Ives Kayısı Ovması günlük yüz yıkamam olarak.


Koku: Bir kokusu var. Açıklayamam ama garip değil ve çok güçlü bir şey değil. ben beğendim işte.
formül: Uyguladığınız miktara bağlıdır.
Fiyat: P239


Vücut losyonu söz konusu olduğunda St. Ives Vücut Losyonu ilk 2 tercihimdir. Normal ciltlerden kuru ciltlere, hassas ciltlere kadar temel ve etkili vücut losyonlarından biridir. Bu markanın sevdiğim yanı, yağlı olmaması ve üzerinde okuduğunuz gibi gerçekten hızlı emilmesi. etiket ve kokusu çok güzel. Şişe çok büyük ve iyi bir pompa var fiyat ve son 2 – 3 ay, küçük bir taneleri yok, bu yüzden her zaman çantamızda veya çantamızda olması mümkün değil ama yaptığım şey, Watsons’tan boş pompa şişesi aldım, böylece her zaman her yerde bulabilirim. Bu yüzden bu iki vücut losyonunu aldım ve size hakkında daha fazla bilgi vereyim. Ives Yulaf Ezmesi ve Shea Yağı ve St. Ives Badem Yağı Vücut Losyonu.


sadık kaldım Ives Yulaf Ezmesi ve Shea Yağı Yulaf ezmesi ve Shea yağı kombinasyonunu sevdiğim için cildimi gerçekten yumuşatıyor ve nemli kalmasını sağlıyor. Doku kremsi ve biraz kalın ama yağlı değil. İddia ettikleri gibi, kuru ve kaşıntılı ciltler için anında tahriş edici olmayan bir rahatlamadır ve gerçekten bir rahatlama ve cildimdeki kuruluğu ortadan kaldırıyor yani evet etkili. Ben başka bir şey bu konuda aşk kokusu çok tatlı, misk ve hindistancevizi aroması da bir şey var.


Bu ürünü ilk denemem çünkü yeni bir şey denemek istedim ve sonra bunu keşfetti St. Ives Badem Yağlı Vücut Losyonu bitkisel gliserin, badem yağı ve karite yağı gibi %100 doğal nemlendiriciler içerir. Yenilenmeyi, pürüzsüz hissetmeyi seviyorum, duştan sonra nemlendir ve çiçek gibi kokuyor ama uzun süre oyalamıyor ki bu bence güzel, parfümünüze müdahale etmiyor. Ürünün uygulanması kolaydır, o kadar kalın değildir ve cildiniz tarafından hızla emilir.

Fiyat: hem fiyat P239.75


Neredeyse mükemmel ve eksik olan bir şey SPF! Hahaha.

Ancak ürünler satın almaya değer.

Umarım bu size yardımcı olabilir.

Hoşçakal

🙂

xx

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu