Güzellik Kremleri

Garnier Ultimate Karışımları Hassas Yulaf Yumuşatıcı, Zencefil İyileştirici Canlandırıcı ve Bal Hazinelerini Güçlendirici Şampuan Barları İncelemeleri

*PR ürünleri- Garnier bana Şampuan Çubukları ve saklama kutusunu çok nazikçe gönderdi.

Garnier, geçen yılın sonuna doğru sıfır plastik atık içeren ilk katı şampuan çubuklarını piyasaya sürdü. Yılın başında Hindistan Cevizi ve Organik Aloe Vera şampuan barını aldım ve çok sevdim. O şampuan çubuğunda bir inceleme bulabilirsiniz burada. Geçen ay Garnier bana dört şampuan çubuğunun hepsini ve bir saklama kutusu gönderdi. Hindistan Cevizi ve Organik Aloe Vera şampuan çubuğunun yedeğine sahip olduğum için mutluydum ve diğer üç şampuan çubuğunu denemek için heyecanlandım.

Her biri farklı saç tiplerine uygun dört farklı şampuan çubuğuna sahiptirler. Normal saçlar için Hindistan Cevizi, kırılmaya meyilli hasarlı saçlar için Bal Hazineleri, zayıf ve mat saçlar için Ginger Recover ve hassas saç derisi ve kırılgan saçlar için Narin Yulaf vardır.

Şampuan çubuğunun 2 aya kadar süreceğini söylüyorlar. Bunun ne kadar süreceği, ne sıklıkta kullandığınıza ve saçınızın uzunluğuna bağlı olarak ne kadar kullandığınıza bağlı olacağını düşünüyorum.

Kullanım Şekli: Saçınızı ıslatın ve şampuan barını köpürtün derler. Şampuan çubuğunu tutun ve köklerden uçlara kadar köpürtün. Saç derisine masaj yapmaya devam edin ve iyice durulayın.

Boots UK’den şampuan çubuklarından birini sipariş ettiğimde, herhangi bir Garnier şampuan çubuğu satın aldığınızda ücretsiz bir saklama kutusu aldınız. Bu teklif hala mevcuttur.

Bu saklama kutusu, şampuan çubuğunu saklamak için mükemmeldir. Garnier’in bu saklama kutusunu yapmış olması harika, çünkü o zaman onu nasıl saklayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ultimate Karışımlar Hassas Yulaf Yumuşatıcı Şampuan Barı

Garnier Ultimate Blends Hassas Yulaf Yumuşatıcı Şampuan Çubuğu hassas saç derisi ve kırılgan saçlar içindir. Yulaf Sütü (İngiltere kaynaklı), Pirinç Kreması ile harmanlanmıştır ve vegan bir formüldür. Şampuan çubuğu %94 bitki bazlıdır ve %97 biyolojik olarak parçalanabilir formüle sahiptir. Doğal bir his için silikon içermez.

Yulaf Sütü ve Pirinç Kremi, saçı nemlendirmek ve yumuşatmak için yumuşak bir katı tarifte harmanlanmıştır. Saçın beslenmiş, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Kullanırken koklayabileceğiniz gerçekten güzel bir kokusu var. Şampuan çubuklarının gerçekten köpürdüğünü görüyorum, tıpkı normal bir şampuanın yapacağı gibi. Şampuan çubuklarının kullanımı gerçekten çok kolay ve beni diğer şampuanlarımdan daha uzun sürmüyorlar.

Bu şampuan çubuğunun ilk kullanımından sonra saçlarımda ve her kullandığımda bir fark gördüm. Saçlarım ipeksi bir yumuşaklık hissi bıraktı ve ona hoş bir parlaklık verdi. Saçlarım nemlenmiş hissediyor, saçımın ucu bile beslenmiş hissediyor. Saçlarım daha az kıvırcık, daha pürüzsüz, bu yüzden şekillendirmesi daha kolay.

Saç derim biraz hassas ve kaşıntılı olabilir. Saç derim kaşındığında, bu şampuan çubuğunu kullandım ve saç derimin kaşınmasını önlüyor ve saç derim eskisi kadar kuru hissetmiyor.

Nihai Karışımlar Zencefil İyileştirici Canlandırıcı Şampuan Çubuğu

Garnier Ultimate Blends Ginger Recovery Canlandırıcı Şampuan Çubuğu, zayıf ve mat saçlar içindir. Zencefil Kökü Ekstresi, Badem Yağı ile harmanlanmıştır ve vegan bir formüldür. Şampuan çubuğu %94 bitki bazlıdır ve %97 biyolojik olarak parçalanabilir formüle sahiptir. Doğal bir his için silikon içermez.

Zencefil Kökü Özü ve Badem Yağı, saç hissini beslemek ve canlandırmak için katı bir tarifte harmanlanmıştır. Saçın beslenmiş, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Tıpkı diğer şampuan çubuklarında olduğu gibi, bu da harika bir şekilde köpürüyor. Kullanırken zencefilin kokusunu alabiliyorsunuz ve sonrasında biraz koklayabiliyorum.

Saçlarım ipeksi yumuşaklıkta kalıyor ve gerçekten beslenmiş hissediyorum. Saç daha sağlıklı görünür ve güzel bir parlaklığa sahiptir. Saçlarım zayıf değil, o yüzden yorum yapamam.

Ultimate Blends Bal Hazineleri Güçlendirici Şampuan Barı

Garnier Ultimate Blends Honey Treasures Güçlendirici Şampuan Bar, kırılmaya meyilli hasarlı saçlar içindir. Sürdürülebilir kaynaklı Bal, sürdürülebilir kaynaklı Balmumu, bitki bazlı besleyici bileşenlerle harmanlanmıştır ve vegan bir formüldür. Şampuan çubuğu %94 bitki bazlıdır ve %97 biyolojik olarak parçalanabilir formüle sahiptir. Doğal bir his için silikon içermez.

Bal ve Balmumu, saçı beslemek ve onarmak için katı bir tarifte harmanlanmıştır. Saçı besler ve kırılmalara karşı korur.

Tıpkı diğer şampuan çubuklarında olduğu gibi, bu da harika bir şekilde köpürüyor. Sadece kullanırken koklayabildiğim bir kokusu var.

Saçlarım hasarlı veya kırılmaya meyilli değil, o yüzden bu konuda yorum yapamam. Bu şampuan çubuğunu kullandığımda saçlarımı yumuşak ve beslenmiş hissettirdi.

Garnier şampuan çubuklarını seviyorum, tıpkı normal bir şampuan kullanmak gibi ama bunlarla çevre için çok daha iyi olan sıfır plastik atık oluyor. Onları kullanımı çok kolay buluyorum ve her kullanımda saçlarımda bir fark olduğunu fark ettim. En sevdiğim ikisinin Hindistan Cevizi ve Organik Aloe Vera ve Narin Yulaf olduğunu söyleyebilirim. Bu ikisi saç tipim için en iyi sonucu verir.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Yeni Garnier şampuan çubuklarından herhangi birini denediniz mi? Başka markaların şampuanlarını denediniz mi?

*Bu gönderi Ortaklık bağlantıları içerir

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu