Güzellik Kremleri

Garnier Ultimate Karışımları Dolgunlaştırıcı Saç Yemekleri Karpuz ve Nar Şampuan, Saç Kremi ve 3’ü 1 Arada Saç Maskesi İncelemeleri

*PR ürünleri- Garnier bana bu ürünleri çok nazikçe gönderdi.

Garnier kısa süre önce Ultimate Blends Hair Food serisine bir karpuz ve nar şampuanı, saç kremi ve 3’ü 1 arada saç maskesi çıkardı. Ürün yelpazesi zaten dört şampuan, dört saç kremi ve beş saç maskesinden oluşuyordu. Garnier’in daha farklı saç tiplerini içerecek şekilde ürün yelpazesini daha da genişlettiğini görmek harika.

Garnier Ultimate Blends saç bakım ürünlerinden epeyce denedim ve aldım. Bazıları PR ürünleriydi, bazıları da kendim satın aldım. Menzili kesinlikle seviyorum ve çok fazla favorim var. Yaptığım tüm incelemeleri aşağıya bağlayacağım, böylece henüz yapmadıysanız kontrol edebilirsiniz.

Garnier Ultimate Karışımları Besleyici Saç Gıda Muz ve Shea 3’ü 1 Arada Saç Maskesi İncelemesi

Garnier Ultimate Karışımları Nemlendirici Saç Besini Aloe Vera ve Hindistan Cevizi Şampuanı ve Saç Kremi

Garnier Ultimate Karışımları Pürüzsüzleştirici Saç Besini Hindistan Cevizi ve Macadamia ve Renk Aydınlatıcı Saç Besini Goji ve Soya 3’ü 1 Arada Saç Maskesi İncelemeleri

Garnier Ultimate Karışımları Besleyici Saç Gıda Muz ve Hindistan Cevizi Şampuanı ve Saç Kremi İncelemeleri

Garnier Ultimate Karışımları Hindistan Cevizi ve Organik Aloe Vera Nemlendirici Şampuan Bar İncelemesi

Karpuz saç serisini gördüğümde sesine bayıldım, saç tipime uygun olacağını düşündüm ve denemek için heyecanlandım. Bunlar kendim almayı planladığım ürünlerdi, ama aslında onları PR’da aldım, ki bu inanılmazdı.

Şampuan

Ultimate Karışımlar Dolgunlaştırıcı Saç Yemek Karpuz ve Nar Şampuanı ince saçlar içindir. Ultimate Blends, vegan formülü, %96 doğal içerikli saç maması şampuanıdır. Bunu, saçları ağırlaştırmadan nazikçe temizleyen ve güçlendiren ve saçın sağlıklı ve dolgun görünmesini sağlayan hafif bir köpük olarak tanımlıyorlar. Ayrıca bu ürün doğal bir his için silikon içermez.

Bu şampuanı kendi başına, saç kremi ve maske ile maske ve saç kremi olarak kullandım. Bu bölümde, şampuanı tek başına kullandığımda saçlarımın nasıl olduğundan bahsedeceğim, diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında nasıl olduğunu görmek için aşağıya bakın.

Bu şampuan, serideki diğer şampuanlar gibi harika bir şekilde köpürüyor. Hoş bir kokusu var, sonra biraz koklayabilirim. Saçlarım gerçekten temizlenmiş ve yumuşak hissediyor. Bu ağırlık hissi olmadan daha sağlıklı görünüyor, kıvırcık ve dolgun değil. Şampuan ayrıca saçlarımı da nemlendirir.

Saç Kremi

Ultimate Karışımlar Dolgunlaştırıcı Saç Yemek Karpuz ve Nar Kremi ince saçlar içindir. Ultimate Blends, vegan formülü, %97 doğal içerikli saç kremidir. Hızlı bir şekilde çözülüp durulamak için anında emilen ultra eriyen hafif bir dokuya sahip olduğunu söylüyorlar. Saçları sağlıklı ve dolgun bırakacaktır. Ayrıca bu ürün doğal bir his için silikon içermez.

Saç kremi oldukça kalın bir kıvama sahiptir. Şampuan ve saç kremi birlikte kullandığımda kokuyu daha çok hissedebiliyorum. Saçlarım daha yumuşak, daha dolgun, daha nemli ve hoş bir parlaklık veriyor. Ayrıca saçlarımı taramanın daha kolay olduğunu ve saçlarım daha pürüzsüz olduğunu görüyorum.

3’ü 1 Arada Saç Maskesi

Ultimate Karışımlar Dolgunlaştırıcı Saç Yemek Karpuz ve Nar 3’ü 1 arada saç maskesi ince saçlar içindir. Vegan formüle ve %97 doğal kökenli içeriklere sahiptir. Bu ürün doğal bir his için silikon içermez. Yoğun nemlendirici formüle ve eriyen bir dokuya sahiptir, anında saçı emer, ağırlık bırakmadan anında emilir. Saç kremi olarak kullanıldığında, anında çözüldüğünü ve saçın görünümünü ağırlaştırmadan güçlendirdiğini söylüyor. Saç maskesi olarak kullanıldığında, saçın daha güçlü görünmesini ve dolgun hissetmesini sağlar. Saç maskesi, saç kremi veya saç kremi içinde bekletmek olarak üç farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Bunu bir saç kremi veya maske olarak kullandığımda saçlarımı daha az kıvırcık ve pürüzsüz yapıyor, bu yüzden saçlarım daha hızlı düzleşiyor. Saç çok yumuşak bir his bırakıyor, nemlenmiş hissediyor ve hoş bir parlaklığa sahip. Ayrıca saçlar daha dolgun ve hoş bir sıçrama yapıyor. Koku, şampuan ve saç kreminden biraz farklı kokar ve sonrasında saçta hoş bir koku bırakır.

Bu ürünlerin üçünü de kesinlikle seviyorum ve saçlarım için gerçekten işe yaradıklarını görüyorum. İlk kullanımda ve her kullandığımda farkı fark ettim.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Yeni Garnier Karpuz saç serilerinden herhangi birini denediniz mi?

*Bu gönderi Ortaklık bağlantıları içerir

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu