Saç Stilleri

Garnier Nem Bombası Aloe Vera ve Hyaluronik Asit Doku Maskesi İncelemesi

Garnier yeni bir Nem Bombası doku maskesi çıkardı. Instagram’da bu sayfa maskesinin fotoğraflarını gördüğümü hatırlıyorum, sanırım geçen yılın sonunda ve Birleşik Krallık’ta piyasaya sürüleceğini umuyordum.

Garnier Nem Bombası Aloe Vera ve Hyaluronik Asit Doku Maskesi, hassas bile olsa tüm cilt tipleri için uygundur.

Yoğun nemlendirici doku maskesidir ve cilt sadece 15 dakikada daha parlak görünür. Maske, taze ve aydınlatıcı bir etki için Hyaluronik Asit ve Aloe Vera ile zenginleştirilmiştir. Sadece bir maskede bir haftalık nemlendirici aktifin eşdeğerini içerir.

15 dakika sonra cildin yoğun bir şekilde nemlendiğini ve daha az kuru olduğunu söylüyorlar. Cilt tazelenmiş, rahatlamış ve daha aydınlık ve dinlenmiş görünür. 1 hafta (haftada 3 uygulama) kullandıktan sonra cilt yeniden dolgun ve esnek görünür. Cilt canlanmış hisseder ve daha pürüzsüz görünür.

Maskeyi temizlenmiş cilde uygulayın ve 15 dakika bekletin. 15 dakika sonra maske çıkarıldıktan sonra fazla ürünle masaj yapın.

Bilmeyenler için kuru ve hassas bir cildim var. Bu, bu maskenin cildim için nasıl çalıştığına dair kişisel görüşüm.

Sadece maskeyi takarken koklayabildiğim hafif bir kokuydu.

Maske, denediğim diğer Nem Bombası maskeleri gibi ve yüze iyi oturuyor, takması rahat ve yerinde kalıyor.

Maskeyi çıkardıktan sonra cilde masaj yapmak için çok fazla ürün vardı. Bu ürünün cilde tamamen ıslanmasının çok uzun sürmediğini gördüm. Sonrasında ciltte yapışkan veya yağlı bir his bırakmıyor.

Cildim çok daha parlak ve ışıltılı görünüyordu. Cilt daha dolgun ve yumuşaktı. Bu maske cildimi gerçekten nemlendirdi, besledi ve yatıştırdı. Ertesi sabah cildimin hala nemli ve rahatlamış olduğunu fark ettim.

Bu satın alınabilir Harika görün İngiltere 2,99 £.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni Garnier kağıt maskesini denediniz mi? Garnier kağıt maskelerinden herhangi birini kullanıyor musunuz?

*Bu gönderi Ortaklık bağlantıları içerir

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu