Güzellik Kremleri

Garnier Ampul Levha Maskeleri Niasinamid, C Vitamini ve Hyaluronik Asit İncelemeleri

*Bu Garnier kağıt maskelerini kendim aldım ve üçünü de PR’dan aldım.

Garnier kısa süre önce Niacinamide, Vitamin C ve Hyaluronic Acid’den oluşan üç ampul yaprağı maskesini piyasaya sürdü. Bu kağıt maskeler, Garnier’in en yüksek aktif ve süper gıda konsantrasyonuna sahiptir. 5 dakika içinde gözle görülür sonuçlar elde edersiniz. Garnier kağıt maskelerini seviyorum ve bu yenilerini denemekten heyecan duydum.

Kağıt maskenin geldiği poşetin ağırlığı %42 oranında azaltıldı, bu Garnier Nem Bombası yüz kağıt maskelerinin poşetlerine kıyasla. Bu yüz maskesi maskeleri hem vegan formülü hem de doku ile yapılır.

Maskeyi kullanmak için açın ve yüze uygulayın. 5 dakika boyunca cildinize demlenmesine izin verin. Cildiniz tamamen şarj oldu ve maskeyi çıkarabilirsiniz. Daha sonra fazla serumla masaj yapın.

Bu maskelerin hepsi giymek için rahattı ve aynı zamanda iyi bir uyum sağladı.

Niacinamide Ampul Levha Maskesi

Niacinamide Ampul Sayfa Maskesi karma ciltler içindir, sadece 5 dakikada detoks, yeniden dengeleme ve yenileme sağlar. Cildin yeniden dengelenmeye ve canlandırıcı bir nemlendirme etkisine ihtiyaç duyduğunda bu maskeyi kullanmanın en iyisi olduğunu söylüyorlar.

%2 Niasinamid ve Kale Özü içerir. Bu hızlı etkili tabaka maskesi, kuru ve yağlı bölgeleri 5 dakikada yeniden dengeleyen nemlendirici bir detoks için güçlü bir derm aktifini doğal kökenli bir bileşenle birleştirir. Niacinamide’in cildin gözle görülür şekilde yeniden dengelenmesine yardımcı olduğunu ve aşırı sebumu ve lekeleri hedef aldığı biliniyor ve Kale Özü, vitaminler ve antioksidanlarla dolu. 5 dakika sonra cilt, nemli ve sağlıklı bir ışıltı ile yeniden dengelenmiş görünür.

Bir kokusu var ve giyerken koklayabilirsiniz, ancak daha sonra değil.

Maskeyi çıkardığımda fazla ürünü masaj yaparak uyguluyorum. Tamamen emilmesinin çok uzun sürmediğini gördüm. Ürün tamamen emilirken cilt birkaç saniye biraz yapışkan hissedebilir.

Bu maske ile anında sonuç alıyorum, cilt yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakıyor. Doğru miktarda nemlendirme ekler ve cilde hoş bir parlaklık verir. Gözenekler daha az görünür ve sahip olduğum kusurlar o kadar kırmızı değildi. Lekeleri daha hızlı temizlemeye yardımcı olduğunu hissettim. Ertesi sabah cilt hala nemlidir.

Bu maskenin karma ciltler için olduğunu söylüyor ama kuru ve hassas olan cildimde işe yaradığını gördüm. Alnımda biraz yağlı olabilir ve cildimde bazı lekeler olabilir.

C Vitamini Ampul Levha Maskesi

C Vitamini Ampul Levha Maskesi, donuk ve yorgun ciltler için, yorgunluğu giderir, sadece 5 dakika içinde parlar ve yeniden enerji verir. Bu maskeyi cilt yorgunken, donuk göründüğünde ve ekstra bir ışıltı artışına ihtiyaç duyduğunda kullanmanın en iyisi olduğunu söylüyorlar.

%1 C vitamini ve ananas özü içerir. Bu hızlı etkili tabaka maskesi, 5 dakika içinde yeniden enerjilenmiş hissedilen daha parlak bir cilt için güçlü bir derm aktifini doğal kökenli bir bileşenle birleştirir. C vitamininin sağlıklı ışıltınızı aydınlatmaya ve geri kazanmaya yardımcı olduğu biliniyor ve Ananas Özü vitaminler ve antioksidanlarla dolu. 5 dakika sonra cilt yeniden enerjilenmiş hisseder ve dinlenmiş görünür, sağlıklı bir ışıltı ortaya çıkarır.

Hafif bir kokusu var ve ananasın kokusunu alabiliyorum. Giyerken kokusunu alabilirsin, ama sonrasında hiçbir şey koklayamam.

Maskeyi çıkardığımda fazla ürünü masaj yaparak uyguluyorum. Tamamen emilmesinin çok uzun sürmediğini gördüm. Ürün tamamen emilirken cilt biraz yapışkan hissedebilir, ancak sonra geçer.

Bu maske ile anında sonuç alıyorum, cildim çok daha parlak ve parlak görünüyor. Cilt yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır. Cilde de biraz nem kattığını düşünüyorum. Ertesi sabah bile cilt hala bir önceki gece olduğu gibi hissediyor ve aynı görünüyor.

Hyaluronik Asit Ampul Levha Maskesi

Hyaluronik Asit Ampul Yaprak Maske, sadece 5 dakika içinde yaşlanma belirtileri, sıkı, pürüzsüz ve dolgun cilt içindir. Cildin susuz kaldığını hissettiğinde ve yeniden dolgunlaştırıcı bir nemlendirme ihtiyacı olduğunda bu maskeyi kullanmanın en iyisi olduğunu söylüyorlar.

%1 Hyaluronik Asit ve Karpuz Özü içerir. Bu hızlı etkili tabaka maskesi, 5 dakika içinde daha sıkı görünen cilt için cildi nemle yeniden doldurmak için doğal kökenli bir bileşenle güçlü bir derm aktifini birleştirir. Hyaluronik Asitin, ağırlığının 1000 katına kadar su tutan nemlendirici özellikleri ile bilindiğini ve Karpuz Özü’nün taze ve süper söndürücü etkisiyle bilindiğini söylüyorlar. 5 dakika sonra cilt canlanmış, tazelenmiş ve nemle yeniden doldurulmuş hisseder.

Bir kokusu vardır ve giyerken ve sonrasında kokusunu alabilirsiniz.

Maskeyi çıkardığımda fazla ürüne masaj yaptım. Tamamen emilmesinin çok uzun sürmediğini gördüm. Ürün tamamen emilirken cilt biraz yapışkan hissedebilir, ancak sonra geçer.

Bu maske ile anında sonuç alıyorum, cildim çok daha dolgun görünüyor, gerçekten nemlendirilmiş ve beslenmiş hissediyorum. Cilt daha taze ve parlak görünür ve aynı zamanda yumuşak bir his bırakır. Gece boyunca cildi nemlendirir ve besler.

Bu yeni kağıt maskelerin üçünü de sevdim. Anında sonuçlarla hızlı ve kullanımı kolaydır. Cildimin nasıl hissettiğini sevdim ve üçünü de kullandıktan sonra baktım.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni Garnier kağıt maskelerinden herhangi birini denediniz mi?

*Bu gönderi Ortaklık bağlantıları içerir

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu