Güzellik Kremleri

Essie Retreat Yourself Oje İlkbahardan 2021 Koleksiyonu İnceleme ve Karşılaştırmalar

Essie kısa süre önce, sakin bir çöl spa inzivasından ilham alan altı oje tonuna sahip ilkbahar 2021 koleksiyonunu piyasaya sürdü. Bu koleksiyondaki oje tonları hardal sarısı, nötr yeşil, sessiz gül, sütlü kahve, lacivert ve deniz kabuğu beyazıdır. Bu koleksiyonda krem, ton üzeri inci ve ışıltılar gibi bazı farklı bitişler var.

Bu koleksiyondan aldığım gölge Retreat Yourself.

Essie bu gölgeyi Retreat Yourself’i sessiz bir gül olarak tanımlar. Bu gölgenin bazı ışıklarda pembe turuncu bir gölge ve diğerlerinde turuncu bir pembe gölgede göründüğünü söyleyebilirim. Göze çarpan, ciladan geçen güzel bir turuncu pembe ışıltıya sahiptir. Işık parıltıyı yakaladığında, daha da öne çıkıyor.

Çalışması çok kolay olan kalın bir formüle sahiptir. Gerçekten kalın bir kat yaptıysanız, sadece bir kat ile kurtulabilirsiniz. Tamamen opak olması için iki kat yaptım.

karşılaştırmalar

LR- Essie Parlasın, Essie Kendinizi Geri Çekin

Başparmak, Orta ve Küçük Parmak – Essie Kendinizi Geri Çekin, İşaret ve Yüzük Parmağı – Essie Parlasın

Essie Let It Glow bir ojeydi Şişedeki ışıltının Retreat Yourself’deki ışıltıya benzer bir renkte göründüğünü hissettim. Koleksiyonumda Retreat Yourself gibi oje yok. Let It Glow’daki ışıltı biraz farklı bir renk ve Let It Glow’un ana rengi pembe mercan rengi.

Bu satın alınabilir Bot İngiltere 7,99 £, Walmart 8,97 dolar.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu gölge için ne düşünüyorsun? Yeni Essie bahar koleksiyonundan herhangi birini satın aldınız mı?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu