Saç Stilleri

Essie Gel Couture Korse Tanrıça, Lace Is More, Lady in Red and Matter Of Fiction Ojeler İnceleme ve Karşılaştırmalar

*PR Ürünleri- Essie bana bu Gel Couture ojelerini çok nazikçe hediye etti.

İlk kez 2016 yılında piyasaya sürülen Essie Gel Couture ojeler uzun süre kalıcıdır, kırılmaya ve solmaya karşı dayanıklıdır ve jel gibi yüksek parlaklık verir. Gel Couture ojelerini ilk piyasaya sürüldüklerinden beri kullanıyorum ve koleksiyonumda epeyce var. Essie, Gel Couture ojelerinde yeni bir vegan formülü yayınladı.

Essie Gel Couture ojeler hakkında daha önce duymamış olanlar veya hakkında fazla bilgisi olmayanlar için biraz daha bilgi vermek istiyorum. İki aşamalı bir sistemdir, rengi uyguladığınız, herhangi bir baz kat gerekmemektedir ve ardından ikinci adım Gel Couture son kattır. Evde salon jeli manikür görünümü elde edebilirsiniz.

Essie’den yeni vegan formülü, Gel Couture pardösü ve diğer bazı Essie ürünleriyle birlikte dört yeni Gel Couture oje tonu gönderdim. Renklerin adlarını gördüğümde onları tanıdım, bunlar daha önce üç Essie Gel Couture koleksiyonunda piyasaya sürülenler, ancak bu özel renkler İngiltere’deki koleksiyonların bir parçası olarak asla piyasaya sürülmedi, İngiltere’deki yeni renkler de öyle. Bu tonlar bazı ülkelerde bu koleksiyonlarda mevcuttu, ancak açıkçası bu yeni vegan formülü yoktu. Her oje incelememde hangi koleksiyonun parçası olduklarını söyleyeceğim.

Aslında 2020’nin başından beri Birleşik Krallık’ta piyasaya sürülen yeni Essie Gel Couture koleksiyonlarından hiçbirine sahip olmadık. Essie’nin onları Birleşik Krallık’ta tekrar piyasaya sürmeye başlayacağını umuyorum, çünkü sahip olsaydım satın alacağım birkaç renk vardı.

Essie Gel Couture ojeleri ile her zaman Essie Gel Couture pardösü kullandım.

Jel Couture Korse Tanrıça

Gel Couture Korse Tanrıça Essie, leylak rengi bir mor olarak tanımlıyor, ama aslında bunun orta pembe bir renk olduğunu söyleyebilirim. Bu gölge, 2019’da piyasaya sürülen Sheer Silhouettes Koleksiyonunun bir parçasıydı.

Bunun saf bir formülü var ve ben şahsen onları neredeyse opak veya tamamen opak hale getirmeyi seviyorum. Bu yüzden, gerçekten kaç kat yapmanız gerektiğine göre şeffaf mı yoksa opak mı istediğinize bağlı. İlk katta tırnaklara az miktarda renk katar. İkinci katta renk birikmeye başlar ve hala tırnak çizgisini görebilirsiniz. Üçüncü katta neredeyse opak, tırnak çizgimi hala biraz görebiliyordunuz.

karşılaştırmalar

Bunu karşılaştırmak için bazı gölgeler için koleksiyonuma baktığımda, aslında bu gölgeye benzer veya yakın hiçbir şeye sahip olmadığımı görünce şaşırdım.

Jel Couture Dantel Daha Fazlası

Gel Couture Lace Is More, ince altın parıltılı beyaz bir pembedir. Işık onu yakaladığında daha fazlasını görebileceğiniz ince bir altın parıltıdır. Bu gölge aynı zamanda 2019’da piyasaya sürülen Sheer Silhouettes Koleksiyonunun bir parçasıydı.

Bu, şeffaf bir formüle sahip ve ilk katta çizgili idi, ki bunun açık şeffaf bir renk olmasını bekliyordum. İkinci katta renk daha fazla birikmişti ve tırnaklarımda hala görünen tuhaf bir çizgi vardı. Üçüncü katta tamamen opaktı. İkinci ve üçüncü katta fark ettim, kuruması biraz zaman aldı. Ayrıca biraz köpürdü, bu yüzden bu oje tamamen opak olacak şekilde inşa edilmekten hoşlanan bir oje değildi.

karşılaştırmalar

LR- Essie Bale Terliği (*PR ürünü)Essie Gel Couture Dantel Daha Fazlası, Essie Fiji

Başparmak, İşaret ve Yüzük Parmağı- Essie Gel Couture Dantel Daha Fazlası, Orta Parmak- Essie Bale Terliği, Küçük Parmak- Essie Fiji

Essie Bale Terlikleri (*PR ürünü) aynı zamanda saf bir formüle sahiptir, ancak parıltı içermez. Daha açık bir renktir. Essie Fiji, parıltısız bir krem ​​formülüdür ve pembe beyaz bir gölgedir.

Jel Couture Bayan Kırmızı

Gel Couture Lady In Red, parlak orta kırmızı bir gölgedir. Bu gölge, 2019’da piyasaya sürülen Starlet Scarlet Koleksiyonunun bir parçasıydı.

Bu, kalın bir kıvam olmayan krem ​​​​formülüne sahiptir. Uygulaması kolay oldu ve iki katta tamamen opaklaştı.

karşılaştırmalar

LR- Essie Gel Couture Rock The Runway, Essie Gel Couture Lady In Red, Essie Fifth Avenue

Başparmak, Orta ve Küçük Parmak- Essie Gel Couture Kırmızılı Bayan, İşaret Parmağı- Essie Gel Couture Rock The Runway, Yüzük Parmağı- Essie Fifth Avenue

Essie Gel Couture Rock The Runway, daha açık ve daha parlak bir kırmızı tondur. Essie Fifth Avenue, kırmızı turuncu bir gölgedir.

Gel Couture Matter Of Fiction

Gel Couture Matter Of Fiction, soluk pastel pembe bir tondur. Bu gölge, 2018’de piyasaya sürülen Enchanted Collection’ın bir parçasıydı.

Krem formülü var ve ilk katta biraz çizgili, beklediğim gibi soluk bir renkti. İkinci katta hala bazı çizgiler görebiliyordunuz. Üçüncü katta tamamen opaktı.

karşılaştırmalar

LR- Essie Romper Room (*PR ürünü), Essie Gel Couture Matter Of Fiction, Essie Fiji

Başparmak, Orta ve Küçük Parmak- Essie Gel Couture Matter Of Fiction, İşaret Parmağı- Essie Romper Room, Yüzük Parmağı- Essie Fiji

Essie Romper Room (*PR ürünü) pembe kadar soluk değil, Essie Fiji pembe beyaz bir ton, çok daha açık.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu tonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Essie Gel Couture ojelerini daha önce denediniz mi?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu