Saç Stilleri

Essie Ferris Of The All and Dondurma ve Shout Ojeler The Ferris Of The All Collection 2021 İncelemeleri ve Karşılaştırmaları

Essie kısa süre önce Ferris Of The All Collection’ı yayınladı. Bu koleksiyon, dönme dolap görünümünden görülen yüksek parlaklıkları ve derin düşük tonları yakalayan yumuşak, hüzünlü gölgeler olarak tanımlanıyor. Koleksiyon, ışıltılı ve krem ​​bitişli altı oje tonuna sahiptir. İngiltere’de sadece dört renk piyasaya sürüldü.

Bunları Boots web sitesinde gördüğümde, bu, herhangi bir bilgi, önizleme veya renk örneği görmediğim bir koleksiyondu. Seçtiğim iki renk, Ferris Of The All ve Ice Cream & Shout idi.

Hepsinin Ferrisleri

Ferris Of The All, bakır ışıltılı bir erik rengidir. Işıltı daha incelikli ve ışık onu yakaladığında gerçekten görebileceğiniz bir parıltı. Ana renk örneği fotoğrafında kameranın tırnaklarımdaki ışıltıyı gerçekten almasını sağlayamadım. Karşılaştırma fotoğrafında biraz ışıltıyı tırnaklarımda görebilir ve ayrıca ışıltıyı şişede görebilirsiniz. Bu biraz daha koyu bir gölge olmakla birlikte, Sonbahar ve Kış için güzel bir gölge.

Hoş bir kalın formüle sahiptir ve iki katta tamamen opaklaşır. Renk ve ışıltı ikinci katta daha fazla birikiyor.

karşılaştırmalar

LR- Essie TLC A-Oyun, Hepsinden Essie Ferris, Essie TLC Leylak-tivation

Başparmak, Orta ve Küçük Parmak- Hepsinden Essie Ferris, İşaret Parmağı- Essie TLC A-Oyun, Yüzük Parmağı- Essie TLC Leylak-tivation

Essie A-Game daha koyu bir tondur ve ışıltısı yoktur. Essie Mauve-tivation’ın da ışıltısı yoktur ve erik rengi değildir.

Dondurma ve Çığlık

Ice Cream and Shout, eski bir pembe ton olarak tanımlanır. Bu gölge, özellikle Yaz için mükemmel, aynı zamanda Bahar için de güzel.

Kalın bir formüle sahip krem ​​​​formülüdür. İki katta tamamen opaktı, ancak kalın bir ilk kat yaparsanız, bir kat ile kurtulabilirsiniz.

karşılaştırmalar

LR- Essie Pin Me Pink, Essie Ice Cream & Shout

Başparmak, Orta ve Küçük Parmak – Essie Dondurma ve Bağır, İşaret ve Yüzük Parmağı – Essie Pin Me Pink

Essie Pin Me Pink, pembenin farklı bir tonudur ve daha açık ve parlaktır.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni koleksiyondan herhangi birini satın aldınız mı? Bu tonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

*Bu gönderi Ortaklık bağlantıları içerir

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu