Saç Stilleri

Essie Blossoms N Besties, Yapraklarını Ruffle ve Come On Clover Ojeler From The Feelin’ Poppy 2021 Koleksiyonu İncelemeleri ve Karşılaştırmaları

*PR Ürünleri- Essie bana bu ojeleri çok nazikçe hediye etti.

Essie, geçen ay yeni Feelin’ Poppy koleksiyonu 2021’i piyasaya sürdü. Bu koleksiyon daha önce geçen yıl bazı ülkelerde Yaz Ortası 2020 Koleksiyonu olarak yayınlanmıştı. Bu koleksiyonun nihayet İngiltere’de yayınlandığını görmek çok güzel.

Essie say’ın bu koleksiyonu “en iyi dostlarınızla çiçek açan tarlalarda eğlenerek geçirdiğiniz ve sizi haşhaş hissettiren eğlenceli bir yaz ortası öğleden sonradan ilham alıyor!”. Koleksiyonun “bir yaz ortası kutlamasının parlak canlılığını ve heyecanını” yakaladığını söylüyorlar.

Çiçekler N Besties

Blossoms N Besties, yaz için mükemmel bir renk olan parlak pembe bir gölgedir. Krem formüllüdür ve iki katta tamamen opaklaşır.

karşılaştırmalar

LR- Essie Blossoms N Besties, Essie Güzel Paket

Başparmak, Orta ve Küçük Parmak – Essie Blossoms N Besties, İşaret ve Yüzük Parmağı – Essie Güzel Paket

Essie Nice Package, daha parlak ve daha derin bir pembe tonudur.

Yapraklarını Fırlat

Ruffle Your Petals, hem ilkbahar hem de yaz için çok güzel bir renk tonu olan leylak rengidir. Krem formüllüdür ve iki kat halinde tamamen opaktır.

karşılaştırmalar

LR- Essie Lilacism (*PR Ürünü), Essie Ruffle Your Petals, Essie Go Ginza

Başparmak, Orta ve Küçük Parmak- Essie Yapraklarınızı Ruffle, İşaret Parmağı- Essie Leylak ve Yüzük Parmağı- Essie Go Ginza

Essie Lilacism daha koyu mor bir gölgedir ve Essie Go Ginza daha soluk bir mordur.

Hadi Yonca

Come On Clover, ilkbahar ve yaz aylarında giymek için canlı bir yeşil ton ve hoş bir renktir. Krem formüllüdür ve iki katta tamamen opaklaşır.

Bu yeşil renk, genellikle gideceğim bir gölge değil. Tırnaklarımdaki bu renge ne düşüneceğimden emin değildim. Aslında beklemediğim bu gölgeyi beğendim.

Koleksiyonumda bunun gibi yeşil oje tonları yok, bu yüzden karşılaştırma yok.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni koleksiyondan herhangi birini satın aldınız mı? Bu tonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu