Güzellik Kremleri

Disney Haul- Disney Mağazası, TruffleShuffle, Etsy ve daha fazlası

Yılın başındaki son Disney yolculuğumdan beri, epeyce yeni Disney ürünü satın aldım. Bugünkü blog yazımda bunları ve yakın plan fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım.

Disney Mağazası Güzel ve Çirkin Günlüğü

Bu Güzel ve Çirkin Dergisi, Şubat ayının başında çok güzel olan Beauty and the Beast ev eşyaları serisiyle çıktı. Disney mağazasının günlüklerini seviyorum, çok güzeller.

Bu günlüğü bir kitap gibi görünecek şekilde yapmalarına bayılıyorum. Kırmızıdır ve altın varak kenar detayına sahiptir. Ön tarafta Belle, Beast, Mrs Potts and Chip, Lumiere, Cogsworth ve diğer bazı sanat eserlerini içeren kabartmalı karakterler vardır. Ayrıca ön yüzünde altın renginde “Disney Güzeli ve Çirkin” yazıyor. Günlüğün yanında altın renginde biraz daha karakter resmi var. İçindeki çizgili kağıdın köşelerinde Bayan Potts ve Chip var.

Disney Küçük Deniz Kızı Öpücük Kız Pembe Kol Baskılı Kazak

Bu kazak bir TruffleShuffle’a özel ve bir süredir istek listemde olan bir kazak. Bu süveter için bir teklif yaptıklarında ve %20 indirimliyken aldım.

Pembe bir kazak ve ön baskısında Küçük Deniz Kızı’ndaki Kızı Öp sahnesi var. Disney Küçük Deniz Kızı en sevdiğim film, Ariel ve Eric benim en sevdiğim Disney çifti ve kız öpücüğü sahnesine ve şarkıya bayılıyorum. Bu kazağa dayanamadım. Kolunda, Ariel’in ardından “Kızı öp” ve ardından Eric yazan başka bir baskı var. Güzel, yumuşak, rahat bir kazak.

Disney Print- Esmeralda ve Phoebus

Daha önce Disney gezilerimde TasKreations Disney baskılarına yer vermiştim. Baskıları çok güzel ve şimdi koleksiyonumda epeyce var. Koleksiyonumun en yenisi bu Esmeralda ve Phoebus’tan. Notre Dame’ın Kamburu filmini seviyorum ve bunlar da en sevdiğim Disney çiftlerinden biri.

Disney Gelenekleri Deniz Kabuğu Senaryosu ve Anında Süpürüldü

Mevcut: Disney Gelenekleri Deniz Kabuğu Senaryosu – Masal Koleksiyonu £ 84,96 – indirimli fiyat, Disney Gelenekleri Anında Süpürüldü – bu durduruldu. Bu süsten bir tane kalmış küçük, bağımsız bir işletme buldum. Artık bu süslemenin olduğu tek yer Ebay ve Facebook grupları.

Daha önceki yazılarımda da söylediğim gibi Disney Traditions süslerini kesinlikle seviyorum. Koleksiyonuma iki tane daha ekledim. Deniz kabuğu senaryosu, büyük bir deniz kabuğudur ve içinde Küçük Deniz Kızı’ndan bir sürü karakter vardır. Bir anda süpürülen süs, Aurora ve Prens Phillip’in birlikte dans etmesidir.

Thomas Kinkade Disney Dekupaj Testereleri

Mevcut: Zatu Oyunları Dekupaj testereleri indirimli fiyattadır, fiyat farklı dekupaj testerelerine göre değişir

Benim hakkımda bilmediğiniz bir şey, sık sık yapboz yapmaktan hoşlandığım ve bu yıl gerçekten düzenli olarak yapboz yapmaya başladığımdır. Thomas Kinkade Disney sanat eserlerini seviyorum ve bazı takvimlere ve baskılara sahibim. Bu sanat eserlerinden bazılarını dekupaj testereleri alabilirsiniz ve ben o dekupaj testerelerinden dört tane satın aldım. Bu yapbozlardan bazılarını zaten yaptım ve bittiğinde çok güzel görünüyorlar. bazı video klipler paylaştım Instagram hikayeleri, tamamlanan yapbozu görebileceğiniz Disney vurgusu altında kayıtlı olan ve onları yaptığımda diğerlerini paylaşmaya devam edeceğim.

Aslında dilek listemde bir tane daha var ve bu yıl iki tane sipariş ettiğim yenilerini piyasaya sürdüler. Bunları gelecekteki bir Disney yolculuğunda paylaşacağım.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Son zamanlarda hangi Disney ürünlerini satın aldınız? İstek listenizde var mı?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu