Güzellik Kremleri

Dior Forever Skin Peçe SPF 20 İnceleme

Dior kısa süre önce Forever makyaj serisinde yepyeni bir ürün olan Forever Skin Veil SPF 20’yi piyasaya sürdü. Forever makyaj serisinden birkaç ürünüm var, Dior Forever Skin Glow Foundation (inceleme ve renk örneği), en sevdiğim fondöten ve Dior Forever Skin Correct Kapatıcı (inceleme ve renk örneği). Bu yeni astar hakkında okuduğumda, denemek için heyecanlandım.

Dior Forever Skin Veil SPF 20, tek uygulamada düzeltme, koruma ve aydınlatma sunan, 24 saat kalıcılık ve nem sağlayan bir makyaj bazıdır. Dior’un uzun süreli mükemmellik sağlayan ilk astarıdır, ağırlıksız kremsi dokusu, gün boyu kusursuz bir cilt dokusu için cildi düzeltir, pürüzsüzleştirir ve aydınlatır.

Yabani hercai menekşe özü ile formüle edilmiştir, tüm cilt tiplerini nemlendirir. UVA-UVB filtreleri ile koruma sağlar, cilt kalitesini artırır.

Bu astar tek bir evrensel gölgede gelir.

Kuru ve hassas bir cildim var ve bu, bu ürünün cildim için nasıl çalıştığına dair kişisel görüşüm.

Bu, ürünü uygularken koklayabileceğiniz çok hafif bir kokuya sahip, ancak bundan sonra kokusunu alamıyorum.

Fondöten veya cc krem ​​sürdüğümde, her zaman t bölgeme biraz astar, sonra biraz da yanaklarımın küçük bir kısmına, burnumun hemen yanındaki kısma sürüyorum. Yanaklarımın geri kalanında astara ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum.

Bu astarı Dior Forever Skin Glow Foundation ile birlikte kullandım (inceleme ve renk örneği) ve Clinique Moisture Surge CC Krem (inceleme ve renk örneği), en sevdiğim baz ürünlerdir. Bu temel ürünlerin her ikisi ile de çalıştı.

SPF içeren cilt bakım ürünlerimin üstüne uygulanan astarı iyi buldum.

Uygulaması kolay güzel kremsi bir dokuya sahiptir. Ciltte o kadar hafif hissettiriyor ki, giydiğimi bile hissetmedim. Fondöteniniz ve cc kreminiz için güzel bir baz oluşturur.

Cildi aydınlatır, cilde biraz parlaklık katar. İçinde hiç ışıltı yok. Cilde biraz nem katar. Cildimin kuru olduğu ama aynı zamanda biraz yağlı olabildiğim alnımda, doğru miktarda nemlendirme olduğunu görüyorum. Cildi biraz pürüzsüzleştirir ve gözeneklerin görünümünü bulanıklaştırır.

Fondötenimin gün boyunca üzerimde çok iyi dayandığını düşünüyorum, ancak bu astar kesinlikle daha uzun süre dayanmasına yardımcı oldu.

Bu astarı seviyorum ve makyajımı daha da kusursuz gösteriyor. Dior Forever Skin Glow Foundation ve Dior Forever Skin Veil SPF 20 mükemmel ikili.

Bu satın alınabilir Dior İngiltere 30ml £36.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Dior’un bu yeni astarını denediniz mi ve bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Primer kullanıyor musunuz?

Beni takip et

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu