Saç Stilleri

Dermalogica Smart Response Serum İncelemesi

*AD-PR Ürünü- Dermalogica Skinfluencer programının bir parçasıyım ve bu ürünü denemem ve incelemem için çok nazik bir hediye aldım.

Haziran başında Dermalogica, cildin değişen ihtiyaçlarına cevap veren yepyeni bir serum Smart Response Serum’u piyasaya sürdü.

SmartResponse teknolojisi, cildin nemlendirme, aydınlatma, yatıştırma ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü giderme ihtiyaçlarına yanıt verir. Bu serumu kullanırken her seferinde kişiselleştirilmiş bir yanıt verir ve cilt zamanla daha sağlıklı görünür. Dermalogica web sitesinde “SmartResponse teknolojisi ciltteki mikro değişiklikleri algılayarak cilt sorunlarını çıplak gözle görülmeden önce akıllıca ele alır ve gelecekteki hasarı önlemeye yardımcı olur.”

SmartResponse teknolojisi, her biri farklı bir cilt ihtiyacına cevap verecek dört akıllı aktifin birleşimidir. Dört akıllı aktif, nemlendirir, yatıştırır, aydınlatır ve sıkılaştırır.

Dermalogica web sitesinde, bu serumdaki temel bileşenlerin şunlar olduğu yazıyor:

“Japon Cornelia Kirazından elde edilen Gallik Asit, gergin cildi serbest radikallere karşı korumaya yardımcı olarak, kızarıklık görünümünü yatıştırmaya ve azaltmaya yardımcı olur.”

“Mannose-6-Phosphate gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırıcı bir etki sağlar, gözle görülür cilt yaşlanmasının ilk belirtilerine yanıt vererek ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.”

Arabinoxylo-Oligosaccharides açısından zengin Hidrolize Buğday Unu, gerektiğinde beyazlatmak ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için harekete geçer.

“Hidrolize Beta Glukan’dan elde edilen oligosakkaritler, dehidrasyon sinyallerine yanıt vererek cildin optimal hidrasyon seviyelerini korumasına yardımcı olur.”

Bu serumu sabah ve akşam temizleme ve tonikleme sonrası uygulayabilirsiniz. Sabah kullanıyorsanız nemlendiricinizi ve SPF’nizi uygulamadan önce ürünün emilmesi için 1 dakika bekleyin diyorlar.

Kuru ve hassas bir cildim var ve bu, bu ürünün cildim için nasıl çalıştığına dair kişisel görüşüm.

Daha önce hiç böyle bir serum kullanmadım, cildinizin ihtiyaçlarına tepki veriyor. Bunu aldığımda, denemek için çok ilgilendim. Bu serumu Haziran ayının başından beri kullanıyorum ve gece cilt bakım rutinimde haftada birkaç kez kullanıyorum.

Basmayı biraz zor bulduğum bir pompa aplikatörü var, bu da bazen ne kadar ürün dağıttığınızı kontrol etmeyi zorlaştırıyor.

Serum, çok fazla ihtiyacınız olmadığını düşündüğüm kalın bir jel benzeri formüle sahiptir. Jel benzeri formül, cilt üzerinde hafif bir his bırakır.

Cilde masaj yapmak çok güzel hissettiriyor. Anında cilde ıslanmaya başlar ve nemlendiricimi üstüne uygulamadan önce bir dakika bırakmayı severim.

Bu serum her seferinde cildimi gerçekten yumuşak hissettiriyor. Kuru cildim olduğu için, bu serumu her kullandığımda cildimi her zaman nemlendirir ve aynı zamanda nemli hissetmesini sağlar. Ayrıca her parladığında cildi dolgunlaştırıyor ve alnımdaki kırışıklıkları biraz düzeltiyor. Cildim hassaslaştığında, bu serumu sürdüğümde cildi anında rahatlatıyor, rahatlatıyor ve kızarıklıklar yok oluyor.

Bu ürün şuradan satın alınabilir Dermalogica Türkiye, benzersiz, Harika görün İngiltere 130 £ 30ml, Parfüm Doğrudan İngiltere çeşitli tasarruf ve Dermalogica Türkiye 135,00 dolar.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni serumu denediniz mi ve onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

*AD- PR Ürünü- Fotoğrafta görülen Dermalogica boyun serumu

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu