Saç Stilleri

Dermalogica Eriten Nem Maskesi İncelemesi

*AD-PR Ürünü- Dermalogica Skinfluencer programının bir parçasıyım ve bu ürünü denemem ve incelemem için çok nazik bir hediye aldım.

Dermalogica, Nisan ayında Melting Moisture Masque adlı yeni bir maske çıkardı. Bu ürünü başka bir ülkede piyasaya çıktığında Instagram’da gördüğümü hatırlıyorum. Maskenin sesini çok sevdim ve sonunda Birleşik Krallık’ta piyasaya çıkacağını umuyordum.

Dermalogica Melting Moisture Masque, kuru cildin yenilenmesine yardımcı olmak için balzamdan yağa dönüşen son derece nemlendirici bir maskedir. Bu maske kuru, donuk cildi besler, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Kuru cildin lipid bariyerini onarmaya yardımcı olur. Ayrıca daha sağlıklı görünen bir cilt için zararlı çevresel faktörlere karşı koruma sağlar.

Dermalogica, “cildin doğal ısısıyla aktive edilen MeltingPoint Kompleksimiz, derinden beslemek ve yeniden nemlendirmek için cildin yüzey katmanlarına nüfuz ederek tatmin edici bir erime hissi veriyor” diyor. Maske, pürüzsüz bir cilt için cilde yoğun ve kalıcı nem sağlayan vitamin açısından zengin bir tereyağ formülüne sahiptir.

Önemli bileşenler:

“Plankton Özü- cildin lipit bariyerini güçlendirmeye ve kirlilikten korumaya yardımcı olan cilt iyileştirme özelliklerine sahip bir mikro alg özüdür. Bu mikro algler cildi yatıştırmaya, rahatlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.”

“Linoleik Asit (Omega 6) cildin nem bariyerini korumaya ve yenilemeye yardımcı olan temel bir yağ asididir.”

“Mango Tohumu Yağı- mineraller ve A, E ve C Vitaminleri açısından zengindir ve bu yumuşatıcı tereyağı cildi iyileştirme özellikleri sunar.”

“E vitamini, serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olan güçlü bir antioksidandır.”

Yüze bezelye büyüklüğünde sürüp cilde masaj yapın diyorlar. Bu maske üzerinde bir izin. Haftada bir veya iki kez veya ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

Kuru ve hassas bir cildim var ve bu, bu ürünün cildim için nasıl çalıştığına dair kişisel görüşüm.

Ürün cildinizden ısıyı alır almaz, bir balsamdan bir yağa dönüşür. Maskeyi cildinize masaj yapmak çok kolay ve uzun bir yol kat ettiği için sadece az miktarda ürüne ihtiyacınız var. Daha önce böyle bir maske denemedim ama formülünü gerçekten çok seviyorum.

Maske, ilk uygularken biraz koklayabileceğiniz hafif bir kokuya sahiptir. Bu maske, gece boyunca bıraktığınız bir maskedir. Ürünün cilde tamamen nüfuz etmesi biraz zaman alır.

Ciltte hafiflik hissi verir. Cilt gerçekten nemlenmiş ve beslenmiş hissedilir. Ayrıca yatıştırılmış hissediyor ve hoş bir ışıltıya sahip. Cildimde bıraktığı süper yumuşaklık hissini seviyorum.

Bu maskeyi her kullandığımda cildimde kesinlikle bir fark gördüm. Ertesi sabah cildim hala güzel bir ışıltıya sahip, nemlendirilmiş, beslenmiş ve gerçekten yumuşak hissediyor.

Bu ürün şuradan satın alınabilir Dermalogica Türkiye, benzersiz £ 59 50ml, Parfüm Doğrudan İngiltere çeşitli tasarruf ve Dermalogica Türkiye 65,00 dolar.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni maskeyi denediniz mi ve onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu