Güzellik Kremleri

Dermalogica Boyun Fit Kontur Serumu İncelemesi

*AD-PR Ürünü- Dermalogica Skinfluencer programının bir parçasıyım ve bu ürünü denemem ve incelemem için çok nazik bir hediye aldım.

Dermalogica geçen ay yepyeni bir ürün olan boyuna oturan kontür serumunu piyasaya sürdü. Özellikle boyun için olan bir cilt bakım ürününü hiç denemedim, bu yüzden denemek gerçekten ilgimi çekti.

Boyuna oturan kontur serumu, boyun ve dekolte için cilt bakımı egzersizi olan sıkılaştırıcı bir serumdur. Cildi anında sıkılaştırdığını ve daha görünür şekilde kalkık ve yontulmuş bir görünüm için zamanla tonladığını söylüyorlar.

Yeni bir Palmitoyl Tripeptid-42 ile çalışan Çavdar Tohumu Özü ve retinol benzeri sonuçlar veren, cildi gözle görülür şekilde pürüzsüzleştiren, sıkılaştıran ve sıkılaştıran Rambutan Özü içerir. Flex Lift Contour Teknolojisi görünür bir kaldırma ve sıkılaştırma etkisi sağlar, ince çizgileri yumuşatır ve cildin erken yaşlanma belirtilerine yol açabilecek kirliliğe karşı korunmasına yardımcı olur. Diriliş Bitkisinden ilham alan polisakkarit, pürüzsüz ve eşit bir görünüm için cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte aldığım broşürde sizlerle paylaşmak istediğim bazı bilgiler, “Bütün boyun çizgileri yaşlanmadan kaynaklanmaz. Boyun derisi ince, narin ve yüzünüzdeki deriye göre sarkmaya daha yatkındır. Boynunuz, özellikle koku kullanımı ile UV hasarına karşı daha savunmasızdır. Teknik boyun – elektronik cihazlara tekrar tekrar bakmak boyun kırışıklıklarını derinleştirebilir ”.

Aplikatörü AÇIK konuma getirin. Çenenizi yukarı kaldırın ve aplikatörü dekolteden çene çizgisine kadar tüm boyun üzerinde döndürün. Yuvarlanırken serumu dağıtmak için tüpü hafifçe sıkın. Aplikatörü KAPALI konuma getirin ve serumu içeri masaj yapmak için cilt üzerinde yukarı doğru hareketle yuvarlamaya devam edin. Serum kuruyana kadar çeneyi yukarıda tutun. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Bu boyun serumunu yaklaşık 6 haftadır günlük olarak kullanıyorum.

Boyun serumu, kullanırken koklayabileceğiniz hafif bir kokuya sahip, ancak daha sonra fark etmiyorum.

Ürünü sıkmak için tüpün kolay olduğunu düşünüyorum. Ürün, aplikatör ile cilde masaj yaparak cilde gerçekten serinlik hissi verir. Serumun cilde tamamen nüfuz etmesi ve kuruması uzun sürmez. Tamamen kuruduktan sonra üstüne nemlendirici sürüyorum. Nemlendirici için harika bir pürüzsüz temel oluşturduğunu düşünüyorum.

Bu serumu her kullandığımda boynumda gerçekten yumuşak ve nemli bir his bırakıyor. Boynumda bazı çizgiler var ve görünüşlerinde kesinlikle bir fark gördüm. Bu ürünün ilk kullanımından itibaren cildi biraz yumuşattı ve aynı zamanda sıkılaştırdı. Sürekli günlük kullanımla, boynumdaki cildimin daha pürüzsüz, daha tonlu ve daha sıkı hale geldiğini fark ettim. Çizgiler hala orada, ancak eskisi kadar görünür değil.

Bu boyun serumunu kullanmaktan elde ettiğim sonuçlardan gerçekten memnunum.

Bu ürün şuradan satın alınabilir Dermalogica Türkiye, benzersiz 75 £ 50ml, Parfüm Doğrudan İngiltere çeşitli tasarruf ve Dermalogica Türkiye 82,00 dolar.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni boyun serumunu denediniz mi ve bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

*Bu gönderi bazı Ortaklık bağlantıları içeriyor

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu