Güzellik Sırları

Daima Siyah Beyaz – Chictionary

Sonunda bir kıyafet blogu yapabildim ve yayınlayabildim ama.. bu plansızdı. Instagram’da görülmeye değer bir şey, bir şey veya bir nokta vs. görürsem diye fotoğraf makinemi yanımda getirdim, yani Instagram’a yükleyebileceğim bir şey var. Her neyse, geçen cumartesi dışarı çıkmamalıydım, evde olmam ve bekleyen blog yazımı yazmam gerekiyordu ama babam ısrar ediyor.

Starbucks Araneta Center’a gittikten sonra (SM Cubao’nun yanında, Anytime Fitness altında), şişe su almak için 7 Eleven’a gittik, sonra Araneta Center’da bu noktayı gördüm, sanırım orada olmam ve çekim yapmam gerekiyor. İşte burada ve ne giydiğim hakkında bir şeyler söylememe izin verin.

Son dakika kararı olduğu için renkleri koordine etmek için yeterli zamanım yok. Peki, aceleniz olduğunda ne yaparsınız? Tabii ki siyah beyaz giyin. Beyaz gömlek + siyah pantolon kıyafeti ile yanlış gidemezsiniz, bu bir sizi her yere götürebilecek modaya uygun basit matematik. Size hem gündüz hem de gece için mükemmel ve gündelik giyim için yeterince basit, klasik ama modern bir şık görünüm verir. Berrak beyaz üstüm, siyah yoga pantolonum ve altın detaylı siyah askı, sofistike bir görünüm için DIY püskül küpelerimin ve papyon terliklerin eklenmesiyle temiz ve çağdaş bir görünüm yaratıyor, sadece bir üniforma veya pambahay gibi görünmemek için (ev kıyafeti).

Püskül Küpeler: Kendin Yap
Çanta: ALDO

Üst: Mura Giyim (Trend Belirleyenlerin Çarşısı)- P150

Papyon Terlik: Anonas’ta Ukay-Ukay – P150

Yoga Pantolonu: Avustralya’dan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu