Saç Stilleri

Charlotte Tilbury Kaş Düzeltme İncelemesi

Charlotte Tilbury, geçen ay bazı yeni kaş ürünlerini piyasaya sürdü ve bazı kaş ürünlerini yeni formüllerle yeniden piyasaya sürdü. Kaş aralığında şimdi Brow Fix, Brow Lift, Brow Cheat ve Legendary Brows var.

Kullandığım tek kaş ürünü şeffaf kaş jeli. Kaşlarıma herhangi bir dolgu veya renk eklenmesi gerekmiyor. Bu yüzden onları yerine oturtmak için şeffaf bir kaş jeli kullanmayı seviyorum. Aslında kullandığım şey bittiği için yeni bir şeffaf kaş jeline ihtiyacım vardı. Charlotte Tilbury’den gelen bu yeni parçanın sesini gerçekten çok beğendim, bu yüzden geçen ay ilk çıktığında satın aldım.

Brow Fix, görünmez bir bitişle kaşları gün boyu şekillendiren ve sabitleyen, uzun süre kalıcı, 24 saat açık kaş jelidir. Bu kaş jelinin beyaz döküntü bırakmayacağını, sert veya yapışkan hissetmelerini sağladığını söylüyorlar. Bulaşmaya, neme ve tere dayanıklı formüle sahiptir. 5 dakika sonra formülün su geçirmez olduğunu söylüyorlar.

Charlotte Tilbury web sitesinden kaş jeli formülü hakkında bazı bilgiler:

“Saç sabitleyici – olağanüstü yapışma ve kalıcı güç için, saçı yerinde sabitler.”

“Doğal polimer- netlik ve berraklık vererek formülün saça kolayca yayılmasını sağlar ancak yine de saçı kavrar ve ince, berrak bir kaplama sağlar. Saç, yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır ve herhangi bir pullanma olmadan yerinde sabitlenir.”

“İpek ipliği kaş sabitleyici formül- dünyanın en güçlü doğal liflerinden biri olan ipekten elde edilmiştir. Saçın durumunu iyileştirir ve saça ipeksi bir pürüzsüzlük hissi ve parlaklık verir.”

“Panthenol- Vitamin B5’in bir türevi. Saçı güçlendirmeye, nemi korumaya ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur.”

“Su teresi Özü – saç bakım özellikleriyle bilinen su teresi özü anında bakım etkisi sağlayarak nemlendirir ve yumuşatır.”

Kaş kıllarını kolayca tarayabildiğim gerçekten güzel bir fırçası var.

Genellikle kullanmadan önce biraz fazla ürünü silerim ve sonra gereken doğru miktarda ürüne sahip olduğumu bulurum.

Bu kaş jelini gerçekten hızlı ve kullanımı kolay buluyorum. Kaşlarımı gün boyu yerinde tutar. Kaşlar yapışkan veya sert hissetmez. Yumuşak hissediyorlar ve içlerindeki ürünü hissedemiyorum veya göremiyorum. Gün boyunca herhangi bir üründe dökülme de yaşamıyorum.

Bu berrak kaş jeli kesinlikle favori haline geldi.

Bu satın alınabilir Charlotte Tilbury İngiltere, benzersiz, Uzay NK İngiltere 19 £, Charlotte Tilbury ABD, Nordstrom 23,00 dolar.

Aşağıda bana bir yorum bırakın. Bu yeni kaş ürününü veya diğer yeni kaş ürünlerinden herhangi birini denediniz mi?

*Bu gönderi Ortaklık bağlantıları içerir

Beni takip et

Instagram, heyecan, Bloglovin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu