Faydalı Bitkiler

Boots Salatalık Temizleme Losyonu (150ml)

20 ABD doları

– Zengin vitaminler içerir
– Cildinizi pürüzsüz, yumuşak ve derinlemesine temizleyerek makyajı ve fazla yağları etkili bir şekilde temizler.

Salatalığın Faydası:
Salatalık, %90 suya sahip olduğu için bir su kütlesi olduğunu iddia edebilir. İçindeki sudan dolayı soğutucu olduğu bilinmektedir. Salatalığın göz çevresindeki şişliği veya gözlerin altındaki büyük koyu halkaları azaltmaya yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Bu, maksimum ölçüde kullanılan dünya çapında bir tedavidir.

Salatalık ve cilt aynı seviyede hidrojeni paylaştığından, salatalığın tüm sorunlu alanları maskelemesi daha kolay hale gelir. Cildinizi yatıştırmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur, bu da sizi hiçbir zaman rahatlatmaz.

Salatalıkta bulunan pek çok faydalı bileşen sayesinde pek çok cilt problemini tedavi etmenize yardımcı olabilir. Yüz paketleri, yüz bakımları, meyve suyu ve cildinizi etkileyebilecek diğer birçok şeyde günlük güzellik ürününün bir parçası haline geldi.

Serinletici etkisinden dolayı tüm cilt problemleriniz için sihirli değnek olarak adlandırılabilir. Temizleme ve temizleme özelliği cildinizin olağanüstü yumuşak ve esnek olmasına yardımcı olur. Salatalık suyunun düzenli olarak alınması hem dahili hem de harici olarak çok faydalıdır.

含有豐富維他命,令肌膚容光煥發青瓜清新香味, 能有效地卸妝, 除去多餘油脂 和清潔肌膚今肌膚幼滑, 柔軟, 徹底清潔.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu