Faydalı Bitkiler

Boots Salatalık Nemlendirici Krem (100ml)

18 ABD doları

Çevreye karşı antioksidan koruma sağlamak için zenginleştirilmiş vitamin.

Gündüz veya gece kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: İyice temizlenmiş cilde parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız.

Salatalığın Faydası:
Salatalık, %90 suya sahip olduğu için bir su kütlesi olduğunu iddia edebilir. İçindeki sudan dolayı soğutucu olduğu bilinmektedir. Salatalığın göz çevresindeki şişliği veya gözlerin altındaki büyük koyu halkaları azaltmaya yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Bu, maksimum ölçüde kullanılan dünya çapında bir tedavidir.

Salatalık ve cilt aynı seviyede hidrojeni paylaştığından, salatalığın tüm sorunlu alanları maskelemesi daha kolay hale gelir. Cildinizi yatıştırmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur, bu da sizi hiçbir zaman rahatlatmaz.

Salatalıkta bulunan pek çok faydalı bileşen sayesinde pek çok cilt problemini tedavi etmenize yardımcı olabilir. Yüz paketleri, yüz bakımları, meyve suyu ve cildinizi etkileyebilecek diğer birçok şeyde günlük güzellik ürününün bir parçası haline geldi.

Serinletici etkisinden dolayı tüm cilt problemleriniz için sihirli değnek olarak adlandırılabilir. Temizleme ve temizleme özelliği cildinizin olağanüstü yumuşak ve esnek olmasına yardımcı olur. Salatalık suyunun düzenli olarak alınması hem dahili hem de harici olarak çok faydalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu