Güzellik Sırları

Antara Wellness Spa Filipinler’de Stres Atma

Bitmeyen son teslim tarihleri, resmi iş gezileri, aralar ve etkinlik davetleri genellikle her hafta geçmem gereken şeylerdir. Konaklama gibi iyi bir iş yaptıktan sonra kendimi ödüllendirmek için kendi yöntemlerim var, en sevdiğim restoranı ziyaret edip en sevdiğim yemekleri yiyebilirim ya da tüm gün yatağımda kalıp film izlerim. Ama şimdi onu ciddi bir şımartıcı seansa dönüştürdüm, Makati’de yorgun zihnimi ve bedenimi canlandırabileceğim bir yer buldum ve bunu deneyimledim. Antara Sağlık Spa.

Da yerleşmiş Fems Kulesi 1, 1289 Zobel Roxas St, San Andres Bukid, Manila, Metro Manila

İletişim numarası: 0917 118 8272

13:00 – 03:00 saatleri arasında açık
Facebook : www.facebook.com/antarawellnessspa/

Zobel Roxas Sokağı’na geldiğimde, yerlerini ve tabelalarını fark etmedim Aldous Takımı’ndan Aldous bana zaten burada olduğumuzu söyledi, çünkü burası küçük ve o kadar iyi aydınlatılmamış, bu yüzden eğer istersen dikkatli olmalısın’ yerlerini ziyaret etmeyi planlıyor. Antara Endonezyaca kelimeden geliyor İngilizce’de “arasında” anlamına gelir, konumu kuruluş adına uygun olduğundan beri Antara Makati ve Manila sınırındadır.

Sana içeride bir tur vereyim Antara Sağlık Spa ve deneyimlerime dayanarak tek bir evde sağlık ve rahatlama vaatlerini yerine getirirlerse.

Tesisler

Girdikten sonra göreceğiniz şey (sol taraf). Bunlar, hizmetlerinde kullandıkları öğelerdir ve ayrıca resepsiyonun, müşterilerini kolayca karşılayabilmeleri ve ağırlayabilmeleri için bulunduğu yer burasıdır.

Sağ tarafta masaj için kullandıkları alet ve yağları göreceksiniz; ve terlikler. Ayakkabılarınızı sepetin içinde bırakmalı ve girmeden önce terliklerinizi değiştirmelisiniz.

Başlangıç ​​olarak sıcak bir çay ve rahatlamanıza katkıda bulunmak için mekanın içinde sakinleştirici bir müzik sunacaklar.

Ah, neredeyse unutuyordum, bunun yanında bir buzdolabı var ve maden suyu, maden suyu, havuç suyu, ananas suyu, enerji içeceği vb. içecekler satıyorlar.

Daha fazla odaya ve konforlu odaya giden yol.

Ovalama Odası

Dışarıya baktığında, Antara sıradan veya basit görünebilir ama görünüş aldatıcı olabilir. İçerideki iç mekanlar Budizm’den ilham alıyor, toprak tonlarını ve arkasındaki insanların müşterilerin hak ettiği huzuru ve sükuneti uyandırmak için çaba sarf ettiği belli olan eserler kullanıyor. Şu anda, Antara Sağlık Spa Ayurveda odası, Kuru Yüzdürme odası ve Çiftler Süitleri dahil olmak üzere altı (9) terapi süitine sahiptir.

Ürün:% s

Bunlar, spalarında sattıkları ve kullandıkları bazı ürünler, organik yağlar ve doğal olması için organik sabunlar.

Hizmetler/Tedaviler

Antara Sağlık Spa farklı tedaviler ve set paketleri sunar ancak kendi paketinizi (DIY) oluşturmak için birden fazla tedaviniz olabilir veya vücudunuzun ihtiyacı ne olursa olsun kendi menüsünden birini seçebilirsiniz 🙂 Tedavilerin ve paketlerinin maliyetini merak ediyorsanız, Bütçenize uygun ve uygun fiyata lüks spa deneyimi yaşayabileceğinizi söyleyebilirim.

Vardığımızda saat çoktan geç olduğundan ve bir an önce rahatlamak istediğimden, en çok ihtiyaç duyduğum tedaviyi aldım. Tıbbi Ayak Refleks P400 Kötüye kullanılan ayaklarım için, saad paketlerini denemek istiyorum ama 🙁 Her neyse, bir İç Denetçi olarak, bacaklarım ve ayaklarım bir hafta boyunca denetimimiz için ve tabii ki işe gidip gelirken denendi – ayaklarımız her şeyi yapıyor!

toz – masaj yağı – masaj aletleri

bu Tıbbi Ayak Refleks ile birlikte geliyor detoks işlem. Terapist pudrayı 5 dakika sonra döktükten sonra berrak su yeşil ve jöle dokusuna dönüştü, vücudunuzdaki toksinleri ayaklarınızdan dışarı çekerek çalıştığını ve bu işlemin vücuttaki zararlı toksinleri atmanın bir yolu olarak giderek daha popüler hale geldiğini söyledi. Evimizdeki kimyasallardan, güzellik ürünlerinden ve havadaki yabancı maddelerden elde ettiğimiz ama suyun rengi ve dokusuyla hiçbir ilgisi yok.

Detoksifikasyondan sonra, devam ettik. ayak tepki bilimi. Organik masaj yağını uyguladıktan sonra masaj aletleriyle bacaklarıma ve ayaklarıma hafif bir baskı uyguladı. Tam bir rahatlama ve stressizlik – düpedüz harika hissettiriyor! Refleksolojinin soğuk algınlığını iyileştirebileceği, hastalıkları önleyebileceği, enerjiyi artırabileceği, kan ve lenf dolaşımını iyileştirebileceği, iç organların aktivitesini uyarabileceği, kabızlığı, kronik baş ağrılarını ve cilt alerjilerini başarılı bir şekilde tedavi edebileceğinin sonsuz faydaları ve birçok iddiası vardır.

Masaj terapistim açıkça deneyimli ve ne olduğu konusunda bilgiliydi. prosedürlerini ve faydalarını açıkladığı gibi yapıyor. Zaman zaman bana baskı seviyesinin benim için uygun olup olmadığını veya çok fazla olup olmadığını sordu ki bu iyi bir profesyonellik işaretidir. Rahatlığınız için size hizmet edecek bay ve bayan terapistleri bulunmaktadır.

kesinlikle geri döneceğim Antara Sağlık Spa ve kaplıca tedavi paketlerini denemek için annemi de yanımda getir 🙂

Okuduğunuz için teşekkür ederim ve umarım yardımcı olmuştur!

Aşk, Lea

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu