Güzellik Sırları

AfterParty, 2017’nin en büyük okula dönüş partisini getirecek!

Koleje tekrar hoş geldiniz!!! Yaza veda edin ve okul yılına harika bir başlangıç ​​yapın! Nasıl? Fazla düşünme çünkü Partiden sonra ve UDOU PH arkanı kolluyorum! gururla sundukları gibi senin havan ne, EN BÜYÜK YILIN OKULA DÖNÜŞ PARTİSİ! Gel ve ülkenin başına geç EN İYİ müzikal eylemler. Bir mürettebat toplayın ve yola çıkın Cumartesi gecesi, 26 Ağustos 2017, URBN QC’de.

Bu etkinlik AfterParty elçileri Joyce Pring, Victor Pring ve X-Factor’u içeriyor. Ace Ramos, Marc Marasigan X Sho Isomura, Rico Arce X David Ardiente, Brian Cua X BSTRDPRNCE gibi en havalı DJ’leriniz de çalacak. Knoxville X Alex Wong, MC Ronthug, Funk Avy, MC Pao, MVRXX. Peki ya en sıcak OPM’niz Autotelic, Silent Sanctuary, Naval Brothers ve Meraki gibi sanatçılar.


Gece aydınlanırken müthiş fiyatlar HAYBEYE VERMEK! Partideki herkesin kazanma şansı var için iki (2) VIP bileti Ultra’ya Giden Yol: Filipinler, yerel sokak giyiminden sıcak ürünler kalpsiz PHveya bir çift tekme SneakPeek.


2017’nin en sıcak partisini kaçırmak istemiyor musun? Tabii, nasıl olduğunu anlatacağım. Tüm yapman gereken İNDİRMEK en AfterParty uygulaması üzerinde Google Oyun veya Uygulama mağazası ve katılın. EVET, bu kadar kolay! Uygulama, etkinliğe ve Metro’daki en sıcak etkinliklere erişiminiz olarak hizmet edecek, ayrıca ödüller kazanabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Peki ne bekliyorsun? Git ve katıl ŞİMDİ senin Cool’un nedir. Daha fazlasını buradan öğrenin UDOU PH

Sosyal medyada güncel olun ve onlarla bağlantı kurun

öyle gidiyorum see oradasın! ☺İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu